سانتوس: فعلاً رونالدو باید استراحت کند

سانتوس معتقد است نیازی به تماس تلفنی با کریستیانو رونالدو نداشته چرا که قصد دارد به ستارهاش اجازه دهد پیش از شروع جام جهانی از یک دوره استراحت که لیاقت آن را دارد استفاده کند ......

 سانتوس معتقد است نیازی به تماس تلفنی با کریستیانو رونالدو نداشته چرا که قصد دارد به ستاره‌اش اجازه دهد پیش از شروع جام جهانی از یک دوره استراحت که لیاقت آن را دارد استفاده کند.
رونالدو بعد از پشت سر گذاشتن فصلی طولانی با رئال مادرید، که به سومین فتح پیاپی لیگ قهرمانان اروپا ختم شد، در آستانه‌ی جام جهانی 2018 روسیه در تعطیلات به سر می‌برد.
سانتوس می‌گوید برنامه‌ای برای تماس گرفتن با سوپراستار 33ساله‌ی تیمش ندارد و امیدوار است مهاجم پرتغالی با رسیدن به شرایط مناسب به تیم ملی برگردد.
او به خبرنگاران گفت:" کریستیانو رونالدو به تعطیلات رفته. من با او تماس نخواهم گرفت و اذیتش نخواهم کرد. او در این مدت بارها به میدان رفته و با چنگ و دندان جنگیده و به همین خاطر خسته است. برای همین معتقدم فعلاً لازم نیست با کریستیانو صحبت کنم. امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشد و با شرایط عالی به تیم ملی برگردد. برای ما مهم این است ".
پرتغال پیش از اولین بازی خود در جام جهانی که روز پانزدهم ژوئن در مقابل اسپانیا برگزار خواهد شد، در دو بازی دوستانه به مصاف بلژیک و الجزایر خواهد رفت.
شاگردان سانتوس در گروه B جام جهانی با مراکش و ایران هم دیدار خواهند کرد.

تگ ها


جام جهانی 2018 کریستیانو رونالدو پرتغال فوتبال