سانتوس: پرتغال- بلژیک مثل یک فینال است

فرناندو سانتوس ابراز امیدواری کرد بازیکنان پرتغال در امور دفاعی برابر بلژیک بدون اشتباه ظاهر شوند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال مانند رقابت های یورو ۲۰۱۶ با قرار گرفتن در رتبه سوم گروهی موفق به صعود به دور بعد شد و حالا آنها در مسابقه ای دشوار باید در مقابل بلژیک مدعی قرار بگیرند. فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال در نشست خبری قبل از این دیدار حاضر شده و مدعی شد بازی فردا شب برای تیمش به مثابه یک فینال خواهد بود.

فرناندو سانتوس گفت: "من فکر می کنم آنها در خط هافبک با سه بازیکن بازی می کنند و کوین دی بروین جلوتر خواهد بود. سبک بزی بلژیک به نحوه بازی مجارستان کمی شبیه است. البته مجارستان عقب تر بازی می کرد و به دنبال ضد حمله بود. بلژیک با قرار داددن سه نفر در خط هافبک لوکاکو را محور اصلی قرار داده و دنیس مرتنز در سمت راست و یان کاراسکو در سمت چپ بازی می کنند. اما هر سه این بازیکن بسیار متحرک هستند و این به ما بستگی دارد که مانند دیدار برابر فرانسه و مجارستان خوب دفاع کنیم.

بلژیک به راحتی به گل رسیده و به سختی دروازه اش باز می شود. در هر دو تیم بازیکنان با تاثیرگذاری و اهمیت بیشتری وجود دارند، اما بلژیک به یک بازیکن وابسته است و نه پرتغال. دو تیم در کلاس مشابهی قرار دارند، این دیدار مانند یک فینال است و هر دو تیم به دنبال کسب پیروزی خواهند بود.

می دانیم که مقابل حریف باکیفیتی بازی می کنیم و من معتقدم، امیدوارم و اطمینان دارم که شرایط پرتغال بهتر خواهد شد. تیم در این چهار روز خوب استراحت کرده و فقط شش بازیکن در همه دیدارها در ترکیب قرار گرفتند. البته ما فردا در مورد ترکیب اصلی تصمیم خواهیم گرفت.

بسیاری از تیم ها مانند ایتالیا و فرانسه با دفاع چهار نفره بازی می کنند و برخی نیز از سه دفاع بهره می گیرند. تمام تلاش یک سرمربی بهبود شرایط تیمش است و ویژگی های بازیکنان است  که سیستم را مشخص می کند."

تگ ها


تیم ملی پرتغال یورو ۲۰۲۰ فرناندو سانتوس