سانتوس: گل اول رونالدو اهمیت بالایی داشت

کریستیانو رونالدو با زدن دو گل به لتونی، نقش مهمی در برتری قهرمان اروپا در بازی شب گذشته داشت ......

کریستیانو رونالدو با زدن دو گل به لتونی، نقش مهمی در برتری قهرمان اروپا در بازی شب گذشته داشت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، فرناندو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغالی بعد از پیروزی 3 بر صفر شاگردانش برابر لتونی در بازی های مرحله انتخابی جام جهانی 2018، قدرت روانی شاگردانش را تحسین کرد و گفت که انگیزه بالا بهترین ویژگی آنها است.

با درخشش کریستیانو رونالدویی که به لطف قهرمانی های اخیرش در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا به همراه رئال مادرید روحیه بالایی دارد، پرتغال میزبانش را با نتیجه ای قاطعانه شکست داد که در این بازی رونالدو 2 گل زد و یک پاس گل هم به آندره سیلوا داد.

قهرمان یورو 2016 که تا چند روز دیگر به روسیه خواهد رفت تا به عنوان قهرمان اروپا در جام کنفدراسیون ها شرکت کند، اکنون با  15 امتیاز در رده دوم گروه دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2018 در قاره اروپا است. این در حالیست که سوئیس با 3 امتیاز بیشتر در صدر است.

سانتوس با ابراز خرسندی از کسب یک پیروزی روحیه بخش برای ورود به جام کنفدراسیون ها، به شبکه RTP گفت:« ویژگی این تیم پرتغال این است که بازیکنان می دانند چگونه باید خونسردی و انگیزه شان را در مقاطع سخت بازی مدیریت کنند. می دانستیم که لتونی ما را تحت فشار قرار خواهد داد و چشم به ضد حملات خواهد داشت.

 در 20 دقیقه ابتدایی سعی کردیم، دفاع حریف را متزلزل کنیم. گل اول رونالدو برای ما بسیار مهم بود. در نیمه دوم تغییراتی در بازی مان اعمال کردیم و هرچه از زمان بازی گذشت، توپ را بهترو سریعتر به گردش درمی آوردیم

بازی بعدی تیم ملی پرتغال در مرحله انتخابی جام جهانی 2018، نهم شهریور در خانه برابر جزایر فارو است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال