ساندرلند 0-3 یونایتد؛ بازگشت به مسیر پیروزی

منچستریونایتد با 3 گل زلاتان، راشفورد و میخیتاریان به یک پیروزی باارزش در زمین ساندرلند دست یافت و موقتا به رده پنجم صعود کرد ......

منچستریونایتد با 3 گل زلاتان، راشفورد و میخیتاریان به یک پیروزی باارزش در زمین ساندرلند دست یافت و موقتا به رده پنجم صعود کرد.
به گزارش مدال به نقل از"ورزش سه"، شیاطین سرخ پس از تساوی خانگی 1-1 برابر اورتون، به زمین تیم ته جدولی ساندرلند آمده بودند. یونایتد برای امیدوار ماندن به کسب سهمیه لیگ قهرمانان باید این دیدار را با پیروزی پشت سر می گذاشت.
یونایتدها بدون دخیای مصدوم بازی را شروع کردند و از همان ابتدا نیز بر توپ و میدان مسلط شدند.
پس از یک 20 دقیقه نه چندان جذاب، ساندرلند توسط کاترمول موقعیت خوبی روی دروازه یونایتد خلق کرد اما توپ او را رومرو مهار کرد. بلافاصله لینگارد این حمله را پاسخ داد اما واکنش خوب گلر ساندرلند مانع از به گل رسیدن یونایتد شد.
سرانجام شیاطین سرخ دقیقه 30 مزد برتری خود را گرفتند. پاس هررا چسبیده به محوطه جریمه به زلاتان رسید و این فوق ستاره با یک چرخش و ضربه کات دار دقیق، توپ را به کنج دروازه ساندرلند چسباند تا حساب کار 0-1 شود.
کمی بعد آنیچبه از شش قدم نتوانست دروازه یونایتد را باز کند و این رومرو بود که توپ را با واکنشی استثنایی راهی کرنر کرد.
کار برای ساندرلند دقیقه 43 با اخراج لارسون دشوارتر نیز شد. این بازیکن با خطای شدید روی هررا کارت قرمز گرفت. نیمه اول با  برتری 1-0 یونایتد خاتمه پیدا کرد.
یونایتد در همان ابتدای نیمه دوم به گل رسید.
هنریک میخیتاریان روی پاس لوک شاو، بیرون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک نفوذ خوب، ضربه پای چپ دقیقی به سمت مخالف دروازه بان روانه کرد تا حساب کار 0-2 شود.
ساندرلند که 10 نفره هم بود برای جبران گل های خورده تلاش زیادی به خرج داد ولی جز یکی دو موقعیت دیگر توان لازم برای خلق فرصت جدی گلزنی نداشت و در سوی دیگر این یونایتد بود که بارها روی دروازه میزبان خطرساز شد؛ خطراتی که البته با بدشانسی و بی دقتی تنها یک بار به ثمر نشستند.
دقیقه 88 زلاتان با یک پاس عمقی خوب، راشفورد را با گلر ساندرلند تک به تک کرد و این بازیکن جوان با یک شوت دقیق توپ را به درون دروازه هدایت کرد تا برتری شیاطین سرخ پررنگ تر شود.
در نهایت یونایتد پس از دو تساوی برابر وست بروم و اورتون توانست به یک برد روحیه بخش دست یافته و موقتا به رده پنجم صعود کند.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال