سانه: هدف بزرگ من فتح لیگ قهرمانان اروپاست

لروی سانه، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، می گوید هدف او کسب لیگ قهرمانان اروپا با این تیم است....

به گزارش "ورزش سه"، بایرن مونیخ فردا شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه خانگی خود میزبان لاتزیو خواهد بود. مدافع عنوان قهرمانی رقابت ها در مسابقه رفت با نتیجه ۴-۱ به پیروزی رسیده و بعید به نظر می‌رسد که شاگردان هانسی فلیک کار دشواری برای صعود به مرحله یک چهارم نهایی پیش رو داشته باشند.

لروی سانه، ستاره آلمانی بایرن مونیخ، در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر لاتزیو حاضر شد و گفت: " فتح لیگ قهرمانان اروپا یک هدف بزرگ برای من محسوب می‌شود. برای من خیلی مهم است که ما گام به گام پیش برویم و در مسابقه فردا عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم."

کار در بایرن مونیخ: " در آغاز شما ابتدا باید روش کار کردن را یاد بگیرید. در ابتدا شرایط کمی برایم دشوار بود چرا که ریتم مناسبی در مسابقات نداشتم. رفته رفته بهتر و بهتر شدم و زمان این را پیدا کردم تا با شرایط کار کردن در اینجا و هماهنگ شدن با تیم کنار بیایم."

حضور در کارهای دفاعی: " من قبلا هم مجبور بودم در کارهای دفاعی شرکت کنم، حتی زمانی که زیر نظر نوربرت الگرت در جوانی کار می‌کردم. فقط مهم بود که دوباره ریتم و نقاط قوت خود را پیدا کنم. عملکرد دفاعی نیز بخشی از این کار ها محسوب می شود."

تگ ها


بایرن مونیخ لروی سانه