سانه: واکسن زده‌ام و به همه گفته‌ام بزنند

لروی سانه می گوید که هر دو دوز واکسن کرونا را زده و دوست دارد هم تیمی هایش نیز از قانون تبعیت کرده و جریمه نشوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بایرن مونیخ با کسب ۴ برد و ۱۲ امتیاز صعودش به دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را قطعی کرده و فردا این شانس را دارد تا در زمین دیناموکیف، عنوان اولی گروه را نیز قطعی کند.

در بازی رفت بایرن توانسته بود دینامو را با ۵ گل شکست دهد و فردا نیز شانس اول پیروزی خواهد بود.

لروی سانه ستاره بایرن در نشست خبری این بازی گفت:« کاملا روی این بازی تمرکز داریم و هدف این است که پیروز شویم. برای مان نتایج دیگر بازی ها مهم نیست و کار خودمان را خواهیم کرد. در غیاب چند بازیکن خوب مان نیز هنوز تیمی بسیار قدرتمند هستیم. ما بایرن هستیم و از هر بازی برد می خواهیم.»

سانه در مورد قانون واکسیناسیون اجباری در بایرن و جریمه شدن بازیکنانی مثل کیمیچ که مخالف این امر هستند، گفت:« من خودم هر دو دوز را زده ام و موافق واکسیناسیون هستم. البته که با دیگر هم تیمی هایم در این مورد حرف زده ایم. دوست دارم همه واکسن بزنند و بتواند تیم را یاری بدهند. تمامی بازیکنان مهم هستند و دوست دارم هیچکس جریمه نشود ولی خوب، به تصمیم کسانی که واکسن نزده اند، احترام می گذارم.»

سانه در مورد شرایط خودش نیز گفت:« تمام تلاشم این است که انرژی منفی را از خودم دور کرده و به انرژی مثبت تبدیل کنم. می خواهم به بهترین فرم خودم برگردم. از نظر بدنی شرایط خیلی خوبی دارم و به ریتم مناسبی هم رسیده ام. می خواهم از این فرم مناسب فیزیکی، بهترین بهره را ببرم.»

تگ ها


دیناموکیف بایرن مونیخ فوتبال جهان بایرن مونیخ Bundesliga فوتبال