سانچز-اینتر؛ تا ساعاتی دیگر؟

بر اساس ادعای رسانه‌های انگلیسی، مسئولان باشگاه‌های اینتر و منچستریونایتد بر سر انتقال الکسیس سانچز تقریباً به توافق رسیده‌اند و بعید نیست در ساعات آینده این انتقال به صورت رسمی نهایی و اعلام شود....

سانچز-اینتر؛ تا ساعاتی دیگر؟

به گزارش مدال؛ باشگاه اینتر پس از جذب روملو لوکاکو از منچستریونایتد در آستانه جذب دیگر ستاره خط حمله شیاطین سرخ قرار دارد و احتمالاً تا ساعاتی دیگر خبر نهایی این انتقال رسماً اعلام شود.

بر اساس ادعای «سان» و «میرر»، انتقال قرضی «الکسیس سانچز» به نراتزوری در آستانه نهایی شدن است و مسئولان باشگاه منچستریونایتد می‌خواهد بند خرید اجباری 20 میلیون پوندی را در قرارداد او بگنجاند. نمایندگان دو باشگاه در طول هفته گذشته دور میز مذاکره نشستند و به دنبال رسیدن به توافق بودند و حالا طبق گزارش «دیلی میل» در صورتی که اینتر با خرید اجباری او در پایان فصل موافقت کند، این انتقال طی چند ساعت به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

مهاجم شیلیایی زمستان 2018 به منچستریونایتد پیوست و در 32 بازی تنها 3 گل زد. در واقع می‌توان گفت که جدایی او از جمع شیاطین سرخ بهترین تصمیم برای سانچز و باشگاه خواهد بود. اینتر برای خرید این بازیکن در سال آینده می‌خواهد پیشنهاد دستمزد هفتگی 150 هزار پوند را ارائه دهد و با توجه به سن و سالش تمایلی به پرداخت دستمزدی بیشتر را ندارد. با توجه به این موضوع و قرارداد سانچز با یونایتدی‌ها تا سال 2021، شیاطین سرخ باید 350 هزار پوند باقی‌مانده دستمزد مهاجم شیلیایی را بپردازند.

بیشتر بخوانید:

انتقالی که می‌تواند اینتر را به یکی از مدعیان اصلی قهرمانی تبدیل کند

تگ ها


الکسیس سانچز شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات الکسیس سانچز منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال