سانچز: لیاقت قهرمانی را داشتیم/ حتماً به ژاوی زنگ خواهم زد

سرمربی تیم ملی قطر گفت:: نمی‌دانم این حس را چگونه بیان کنم اما بیشتر از هر چیز برای مردم قطر و هواداران خوشحالم چون آنها لیاقت این قهرمانی را داشتند....

سرمربی تیم ملی قطر گفت:: نمی‌دانم این حس را چگونه بیان کنم اما بیشتر از هر چیز برای مردم قطر و هواداران خوشحالم چون آنها لیاقت این قهرمانی را داشتند.

به گزارش مدال، فیلیکس سانچز سرمربی تیم ملی قطر بعد از کسب عنوان قهرمانی با غلبه بر ژاپن در فینال جام ملت‌ها، گفت: ما سختی‌های بسیاری در طول بازی کشیدیم، هر دو تیم فوتبال خوبی را بازی کردند و ما در تمام طول بازی جنگیدیم، ژاپنی‌ها برای پیروزی آمده بودند، هر دو تیم تلاش بسیاری داشتند، خوشحالم که توانستیم در نهایت حاصل تلاش‌های خود را با کسب قهرمانی به دست آوریم. 

مربی اسپانیایی افزود: نمی‌دانم این حس را چگونه بیان کنم بیشتر از هر چیز برای مردم قطر و هواداران خوشحالم آنها لیاقت این قهرمانی را داشتند و فکر می‌کنم نشان دادیم که ما شایسته کسب این عنوان هستیم.

وی افزود: ژاپنی‌ها در مالکیت توپ رقابت سختی با ما داشتند ولی در نهایت بازی طوری رقم خورد که ما با نمایش خوب و گل‌های زیبایی که به ثمر رساندیم به پیروزی برسیم. 

سانچز در مورد پیش‌بینی‌های ژاوی گفت: حتماً به ژاوی زنگ خواهم زد و خوشحالم که او این پیش‌بینی را به نفع ما انجام داده است. او شخصیت فوق‌العاده‌ای دارد و از ما جانانه حمایت کرد. دوست دارم از این به بعد بازی‌های دیگر ما را نیز پیش‌بینی کند تا ما با اطلاعات کامل وارد میدان شویم.