سانچس در بایرن ماندنی شد

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از کیکر، رناتو سانچس استعداد پرتغالی بایرن مونیخ در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات را بر آورده کند و در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از کیکر، رناتو سانچس استعداد پرتغالی بایرن مونیخ در فصلی که گذشت نتوانست انتظارات را بر آورده کند و در بیشتر بازی ها نیمکت نشین بود. پیش بینی می شد که سانچس در تابستان از بایرن جدا شود. او مشتریان زیادی داشت اما به نظر می رسد که در بایرن باقی خواهد ماند.

کارل هاینس رومنیگه، رئیس اجرایی بایرن درباره سانچس، گفت: بیشتر از 10 باشگاه اروپایی خواستار جذب رناتو سانچس بودند اما در نهایت آنچلوتی و باشگاه بایرن تصمیم گرفت که این بازیکن را حفظ کند.

او ادامه داد: از عملکرد سانچس در دیدارهای دوستانه تابستان امسال راضی هستیم و سرمربی تیم به این تیم نتیجه رسیده است که او را حفظ کند. به نظرم که در فصل جدید شرایط برای سانچس بهتر خواهد شد و  او می تواند بازیکن تاثیر گذاری تر برای بایرن باشد.

این سخنان رئیس باشگاه بایرن مونیخ در حالی است که این بازیکن پرتغالی جوان پیش از این تاکید کرده بود که از وضعیت خود در باواریای ها راضی نیست و شاید راهی میلان شود.

 

تگ ها


اخبار روز رناتو سانچز بایرن مونیخ فوتبال