سانچس : هنوز تصمیمی راجب حضور در بایرن نگرفته ام

مهاجم شیلیایی آرسنال تاکید کرد که از وضعیت خود در این تیم راضی نیست. او به احتمال حضورش در بایرن مونیخ واکنش نشان داد ......

مهاجم شیلیایی آرسنال تاکید کرد که از وضعیت خود در این تیم راضی نیست. او به احتمال حضورش در بایرن مونیخ واکنش نشان داد.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، الکسیس سانچس یکی از بازیکنانی است که سخت مورد توجه بایرن مونیخ قرار گرفته است و خبرهای زیادی درباره احتمال حضور او در باواریایها در تابستان به گوش می رسد.

این بازیکن شیلیایی به احتمال حضور در بایرن مونیخ واکنش نشان داد. او گفت :  من چیزی در این باره نمی دانم و هنوز درباره آینده ام تصمیم نگرفته ام. به زودی جلسه ای  با مدیران باشگاه آرسنال برگزار خواهیم کرد و درباره ماندن و یا جدایی ام صحبت می کنیم. فینال جام حذفی را در پیش داریم و امیدوارم که بتوانیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم.

بایرن مونیخ تنها تیمی نیست که به جذب سانچس علاقه دارد. تیم های دیگری مثل پاری سن ژرمن، منچسترسیتی و یوونتوس هم دوست دارند که این بازیکن بزرگ را جذب کند و البته آرسن ونگر هم تاکید کرده که دوست ندارد سانچس را از دست دهد.

سانچس درباره وضعیت خود در آرسنال گفت :  فصل خوبی برای من نبود و احساس ناکامی می کنم. امید زیادی داشتم که بتوانیم قهرمانی در لیگ برتر را به دست آوریم اما  متاسفانه این گونه نشد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال