سانچوی دوم هم در دورتموند رکوردشکن شد

جود بلینگام جوان انگلیسی باشگاه دورتموند در اولین بازی خود برای این تیم گلزنی کرد تا در بدو ورودش یک رکورد به نام خود ثبت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بوروسیا دورتموند دیروز در اولین روز فصل جدید جام حذفی آلمان به مصاف دویسبورگ رفت و موفق شد حریفش را ۵-۰ شکست دهد. اما یکی از نکات جالب این بازی گلزنی جود بلینگام جوان انگلیسی دورتموند بود که اخیراً به خدمت گرفته شده.

جود بلینگام با گلزنی در جریان پیروزی دورتموند در اولین بازی خود با پیراهن زردرنگ باشگاه گلزنی کرد تا رکورد جوان‌ترین گلزن تاریخ دورتموند را به خود اختصاص دهد.

بلینگام ۱۷ساله امسال تابستان با قراردادی ۲۵ میلیون یورویی از باشگاه بیرمنگام به دورتموند منتقل شد و بازی دیشب اولین بازی او با پیراهن تیم آلمانی بود.

بلینگام فصل گذشته به جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه بیرمنگام تبدیل شده بود. او دیشب هم درحالیکه ۱۷ سال و ۷۷ روز از تولدش می‌گذشت برای دورتموند گلزنی کرد تا رکورد جوان‌ترین گلزن تاریخ باشگاه آلمانی را هم به خود اختصاص دهد.

این رکورد پیش از این در اختیار نوری شاهین بود که با ۱۷ سال و ۸۲ روز سن موفق شده بود برای باشگاه زردپوش آلمانی گلزنی کند.

بیشتر بخوانید:

تصمیم نهایی یونایتد در مورد سانچو مشخص شد

انصراف منچستر یونایتد از جذب سانچو؟

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند فوتبال جهان فوتبال