سانچو بهترین بازیکن جوان دنیا، یونایتد نا امید نشود

ریو فردیناند با اظهار تاسف از ماندگار شدن جیدون سانچو در دورتموند می‌گوید او بدون کوچک‌ترین تردیدی بهترین بازیکن جوان دنیا است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ریو فردیناند ستاره سابق منچستریونایتد از ماندگار شدن جیدون سانچو در بوروسیا دورتموند ابراز تاسف کرده و می‌گوید اون بدون تردید بهترین بازیکن جوان دنیا است. فردیناند از مدیران یونایتد خواست از تلاش برای به خدمت گرفتن سانچو دست برندارند و جذب او را به عنوان یک هدف بزرگ در نظر بگیرند.

جیدون سانچو تا روزهای اخیر هدف اول نقل و انتقالات یونایتد برای تابستان جاری بود ولی باشگاه بوروسیا دورتموند در نهایت آب پاکی را روی دست شیاطین سرخ ریخت و اعلام کرد با پدیده انگلیسی به توافق رسیده و او را واگذار نخواهد کرد.

ریو فردیناند در گفتگو با بی بی سی در این باره گفت: " منچستریونایتد بازیکنانی درجه یک نیاز دارد که بتوانند روی تیم تاثیر بگذارند و به نظر من جیدون سانچو چنین بازیکنی است. اگر در سالهای گذشته به تیم‌های موفق منچستریونایتد نگاه کنید بازیکنانی را می‌بینید که در هر پست برای فیکس شدن مبارزه می‌کردند بدون اینکه کیفیت تیم تغییر کند".

فردیناند در ادامه گفت: " سانچو بدون شک در حال حاضر بهترین بازیکن جوان دنیا است و در این باره کوچک‌ترین شکی وجود ندارد. توصیه من به مدیریت یونایتد این است که هر طور شده او را به خدمت بگیرند و از جذب چنین گنجینه ای ناامید نشوند".

بیشتر بخوانید:

نمک روی زخم یونایتد؛ غبطه خوردن به سانچو!

هدف جدید یونایتد بعد از ناکامی در جذب سانچو

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان منچستر یونایتد فوتبال