سانچو: نمی‌توانم دروغ بگویم، طرفدار چلسی بودم!

جیدون سانچو، ستاره بریتانیایی بروسیا دورتموند، فاش کرده که در کودکی فرانک لمپارد و دیدیه دروگبا الگوهایش بوده اند....

به گزارش "ورزش سه"، جیدون سانچو تایید کرده که در کودکی طرفدار تیم چلسی بوده و همچنین دربراه شایعاتی که او را در راه پیوستن به منچستریونایتد می دانند، صحبت کرده است.

شیاطین سرخ سال پیش هم تلاش کردند تا ستاره دورتموند را به اولدترافورد ببرند، اما موفق نشدند.

یونایتد بار دیگر ستاره ۲۱ ساله دورتموند را در صدر لیست اهداف خود در پنجره تابستانی قرار داده و پیش از این پیشنهادی ۹۵ میلیون دلاری به باشگاه آلمانی ارائه کرده که رد شده شده است. اما سانچو اکنون با اعتراف به اینکه طرفدار چلسی است پیچیدگی جدیدی به ماجرا داده است.

سانچو در پاسخ به این سوال که الگوی فوتبالی اصلی او در کودکی و نوجوانی چه کسی بوده، گفت: "احتمالا باید بگویم فرانک لمپارد. نمی توانم دروغ بگویم؛ من در بچگی طرفدار چلسی بودم!

دیدیه دروگبا و فرانک لمپارد بازیکنان محبوب من در آن زمان بودند.

من عاشق فرانک لمپارد و مدل بازی اش بودم؛ او با توپ خیلی مطمئن و با تمرکز کار می کرد. من اینطور چیزها را دوست دارم."

سانچو همچنین درباره این موضوع که چطور پیش از آغاز رقابت های یورو ۲۰۲۰ و با توجه به شایعات درباره تلاش منچستریونایتد برای امضای قرارداد با او، تمرکز خود را حفظ کرده است نیز صحبت کرد.

سانچو گفت: "من در این باره خونسردم. همیشه گمانه زنی هایی وجود دارد، مخصوصا وقتی تو کارت را خوب انجام می دهد.

موضوع فقط این است که این را در زمین بازی چطور مدیریت کنی. با ید به کارت ادامه دهی، اگر بتوانی به کار خوبت رد زمین ادامه دهی من مطمئنم که مشکلی نخواهد بود.

موضوع اصلی فوتبال من است و این چیزی است که در حال حاضر روی آن تمرکز دارم."

سانچو در سال ۲۰۱۸ برای نخستین بار با پیراهن تیم ملی انگلیس به میدان رفت و از آن زمان تاکنون ۱۹ بار برای کشورش در عرصه های ملی بازی کرده است.

تگ ها


جیدون سانچو