ساوتهمپتون ۲ - ۳ یونایتد؛ بازگشت بزرگ با درخشش کاوانی

یونایتد در دیداری تماشایی موفق شد ۲-۳ ساوتهمپتون را مغلوب کند....

به گزارش "ورزش سه"، یونایتد که در نیمه نخست با شکست ۰-۲ راهی رختکن شده بود، با ورود ادینسون کاوانی در بین نیمه و دبل این ستاره باتجربه در نهایت موفق شد در دیداری مهیج با نتیجه ۲-۳ ساوتهمپتون را شکست دهد.

یونایتد در همان دقایق ابتدایی و روی یک و دوی میسون گرینوود و دنی فن دبیک می توانست به گل اول بازی دست یابد، اما ضربه مهاجم جوان یونایتد در موقعیتی بسیار خوب راهی به دروازه نیافت.

اما در ادامه ساوتهمپتون جریان بازی را در اختیار گرفت و در دقیقه ۲۲ موفق به گلزنی شد. روی ارسال واردپرس از روی نقطه کرنر بود که بدنارک بالاتر از مارکوس راشفورد موفق شد دروازه داوید دخیا را باز کند.

در دقیقه ۲۲ این بار خود واردپرس تا استانه باز کردن دروازه یونایتد پیش رفت، اما ضربه او بعد از برخورد به الکس تلس با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه ۳۰ یونایتد فاصله ای تا زدن گل تساوی نداشت که مک کارتی در دو صحنه با عکس العمل هایی فوق العاده برابر ضربات گرینوود و برونو فرناندز ایستادگی کرد.

اما دقایقی بعد ساوتهمپتون به گل دوم رسید. این تیم در موقعیتی مناسب صاحب یک ضربه ایستگاهی شده و واردپراوس با نواختن ضربه ای زیبای داوید دخیا را مغلوب کرد تا در نهایت ساوتهمپتون با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

یونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدای نیمه دوم بود که ادینسون کاوانی روی پاس فن دبیک می توانست اختلاف را به حداقل برساند، اما ضربه او به دیرک دروازه مک کارتی برخورد کرد.

اما در دقیقه ۵۹ یونایتد به گل اول دست یافت. روی پاس آرون فان بیساکا، کاوانی در سمت راست مالک توپ شده و برونو فرناندز را درون محوطه صاحب فرصت کرد تا ستاره پرتغالی با ضربه ای دقیق گل اول را وارد دروازه حریف کند.

در دقیقه ۶۹ این بار کاوانی خودش روی پاس وان بیساکا تا آستانه زدن گل تساوی یونایتد پیش رفت، اما ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه راهی بیرون میدان شد.

اما در نهایت ۷۴ یونایتد به گل تساوی دست یافت. ضربه برونو فرناندز از پشت محوطه با تیزهوشی کاوانی و ضربه سر او در مقابل دروازه همراه شد و گل دوم یونایتد نیز به ثمر رسید.

دقایقی بعد و روی حرکن خطرناک آدامز بود که ساوتهمپتون می توانست به گل سوم دست یابد، اما هیچ بازیکنی از این تیم از فرصت استفاده نکرد و موقعیت از دست رفت.

اما در دقیقه ۹۲ یونایتد به گل سوم دست یافت. روی ارسال راشفورد از سمت چپ، کاوانی در شرایطی دشوار با ضربه سر دروازه حریف را باز کرد تا یونایتد در این دیدار دشوار با نتیجه ۲-۳ پیروز شود.

تگ ها


منچستر یونایتد