ساوتگیت: هری کین می تواند رکورد رونی را بشکند

گرت ساوتگیت، سرمربی تیم ملی انگلیس معتقد است هری کین می تواند رکورد گل‌های ملی وین رونی را بشکند....

به گزارش "ورزش سه"، هری کین اولین بازی ملی خود را برای انگلیس در سال ۲۰۱۵ انجام داد و از آن زمان تا به حال ۳۲ گل در ۴۹ بازی برای سه شیرها به ثمر رسانده است. این در حالی است که فقط پنج بازیکن نسبت به ستاره تاتنهام گل های ملی بیشتری به ثمر رسانده اند. همچنین وین رونی با ۵۳ گل زده بهترین گلزن تاریخ تیم ملی انگلیس محسوب می شود.

هری کین در فصل جاری عملکرد فوق العاده ای از خود به نمایش گذاشته و به نظر می‌رسد که در اوج آمادگی به سر می‌برد چرا که او تا به اینجا در ۱۴ مسابقه ابتدایی فصل برای تاتنهام موفق به ثبت ۱۳ گل شده است. همین موضوع باعث شده گرت ساوتگیت معتقد باشد که او می‌تواند رکورد گل‌های ملی وین رونی را بشکند.

سرمربی تیم ملی انگلیس در این باره گفت: " از نظر آن چیزی که ممکن است اتفاق بیفتد این یک رکورد بسیار جذاب خواهد بود زیرا عملکرد او برای ما بسیار فوق‌العاده بوده است. کین این فرصت را دارد که رکورد وین رونی را بشکند که این یک اتفاق قابل توجه خواهد بود. من دیدگاه او را می‌دانم. در نگاه اول به سمت یک موفقیت شخصی سوق داده می‌شود اما باید گفت که این موفقیتی تیمی نیز محسوب می شود. او روی موفقیت تیم تمرکز کرده و امیدوار است که در چند سال آینده به این موضوع کمک کند."

تگ ها


وین رونی تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت هری کین تاتنهام