ساوت‌گیت: اخراجی‌های انگلیس باید اعتمادسازی کنند

گرت ساوت گیت بعد از تساوی انگلیس مقابل دانمارک گفت فیل فودن و میسون گرین‌وود دو بازیکن اخراج شده از اردوی تیم ملی باید اعتماد کادر فنی را جلب کنند تا دوباره دعوت شوند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی انگلیس در دومین دیدار خود از فصل جدید لیگ ملت‌های یوفا در خانه دانمارک مقابل این تیم به تساوی ۰-۰ رسید تا بعد از بلژی در رتبه دوم جدول گروهش قرار بگیرد. بعد از این بازی ساوت گیت درباره انتقادهایی که بابت اخراج فیل فودن و میسون گرین وود دو ستاره جوان انگلیسی از تیم ملی می‌شود گفت این دو قبل از اینکه دوباره بتوانند به تیم ملی دعوت شوند باید تلاش کرده و اعتماد دوباره کادر فنی را جلب کنند.

فیل فودن و میسون گرین وود دو ستاره انگلیسی به ترتیب از باشگاه های منچسترسیتی و منچستریونایتد زمانی که در این هفته به همراه تیم ملی کشورشان در ایسلند حضور داشتند به دلیل رعایت نکردن پروتکلهای کرونا از تیم ملی اخراج شده و به خانه برگشتند. این دو جوان که برای اولین بار به تیم ملی دعوت شده بودند حالا حتی ممکن است از سوی مقامات ایسلندی به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین مربوط به کرونا با جریمه نقدی هم مواجه شوند.

ساوت گیت بعد از تساوی دیشب تیمش مقابل دانمارک گفت: " آنها تبعات کارشان را می دهند ولی حالا به حمایت هم نیاز دارند چون همه علیه‌شان هستند. آنها به کمک نیاز دارند و باید درک کنند از بازیکن تیم ملی انگلیس چه انتظاری می رود. ما باید در این روند کمک شان کنیم. من با هر دوی آنها صحبت کردم و میسون و فیل می دانند کاری که کرده اند با توجه به شرایط کرونا قابل قبول نبوده. به هر حال آنها به خانه رفته اند و برای اینکه دوباره دعوت شوند باید بتوانند اعتماد تیم ملی را جلب کنند".

بیشتر بخوانید:

عذرخواهی رسمی دو ستاره اخراجی تیم ملی انگلیس

دو ستاره جوان از اردوی انگلیس اخراج شدند!

 

 

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت فوتبال جهان فوتبال