ساوت‌گیت: از کسب رتبه سوم راضی نیستیم

ساوت‌گیت معتقد است تیمش لایق رتبه‌ای بهتر بوده است...

سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است تیمش از قرار گرفتن در رتبه سوم لیگ ملت‌های اروپا راضی نیست.

به گزارش مدال، انگلیسی‌ها که با شکست 3-1 مقابل هلند، به دیدار رده بندی لیگ ملت های اروپا رسیده بودند، در دیدار مقابل سوئیس، بعد از تساوی بدون گل در پایان وقت های قانونی و اضافه، در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه 6-5 پیروز شدند.

علی رغم قرار گرفتن در رتبه سوم رقابت‌ها، گرت ساوت‌گیت تایید کرد که تیمش می خواهد در رقابت های پیش رو نتایج بهتری کسب کند.

او به خبرنگاران گفت:" ما در چند روز گذشته، بحث های خوبی در مورد رسیدن تا این مرحله داشتیم. یک اراده واقعی در همه ما وجود دارد و با توجه به اینکه در تیم ملی فرصت‌های زیادی ندارید، می خواهیم در چند سال آینده گام های بعدی را برداریم. 

به نظر من، گام قابل توجه برای ما این است که ناراحت هستیم که نتوانستیم به فینال برسیم یا به جام دست پیدا کنیم. این احساس برای چند روز با ما خواهد ماند زیرا هیچ یک از ما راضی نیستیم."

بازیکنان انگلیس در دیدار امشب چند بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند و حتی گل کالوم ویلسون هم بعد از استفاده داور از VAR مردود اعلام شد. به همین دلیل، ساوت‌گیت معتقد است که بازی پیش از رسیدن به پنالتی ها باید به پایان می رسید: "مهم بود که ما امروز با یک نمایش سطح بالا، به شکست در دیدار قبل واکنش نشان بدهیم. بازیکنان بسیار خوب تطبیق پیدا کردند زیرا ما آرایش تیم را تغییر داریم و آنها خیلی خوب بازی کردند. ما با موقعیت هایی که ایجاد کردیم و دفعاتی که توپ را به تیر زدیم، باید بازی را می بردیم؛ بنابراین پاسخ خوبی بود."

اخبار مرتبط:

انگلیس ۰(۶) - (۵)۰ سوئیس؛ سه‌شیرها در رده سوم لیگ‌ ملت‌های اروپا

تگ ها


لیگ‌ ملت‌های اروپا فینال لیگ ملت‌های اروپا گرت ساوت‌گیت سوئیس فوتبال