ساوت گیت: استرلینگ به روزهای اوجش بازگشته است

گرت ساوت گیت، سرمربی انگلستان، از شرایط رحیم استرلینگ می گوید. به گزارش مدال، رحیم استرلینگ همچنان به عملکرد ......

گرت ساوت گیت، سرمربی انگلستان، از شرایط رحیم استرلینگ می گوید.

به گزارش مدال، رحیم استرلینگ همچنان به عملکرد مناسب خود در بازی های اخیر ادامه می دهد.

به نقل از وبسایت فورفورتو، گرت ساوت گیت معتقد است رحیم استرلینگ نیاز دارد به بازی خود ایمان داشته باشد. به نظر سرمربی سه شیر ها، رحیم استرلینگ پس از دو مرتبه گلزنی در مقابل اسپانیا در رقابت های لیگ ملت ها توانسته " مانع ذهنی" ناشی از عدم گلزنی را از بین ببرد. از طرفی، عملکرد مناسب استرلینگ مسئولین سیتیزن ها را مجاب به تمدید قرارداد این بازیکن کرده است. ساوتگیت در رابطه با عملکرد استرلینگ توضیح داد:

برای او بسیار خوشحالم زیرا استرلینگ بازیکنی با استعداد است. یک شنبه هفته گذشته بازی او را از نزدیک در مقابل ساوتهمپتون مشاهده کردم. ما به توانایی های او باور داریم و احساس می کنم که خود این بازیکن نیز در حال به دست آوردن اعتماد به نفس لازم است. مدت زیادی از نمایش های او با پیراهن تیم ملی رضایت کافی داشتیم اگرچه به ثمر رساندن دو گل در مقابل اسپانیا، باعث شده تا استرلینگ بطور کامل در بازی های ملی تاثیر گذار باشد.

ساوت گیت در قسمت پایانی صحبتهایش افزود:

فکر می کنم که گل زدن در شهر سویا باعث شد تا مانع بزرگ ذهنی از بین برود و همانطور که مشخص است، استرلینگ موفق شده تا عملکرد خوبش را با سیتیزن ها ادامه دهد. در آخر، منتظر دیدار دوباره او در تیم ملی هستیم.

تگ ها


فوتبال