ساوت‌گیت: باید ساده‌تر بازی کنیم/ خیالمان از خط حمله راحت است

تیم ملی انگلیس در شب درخشش هری کین و رحیم استرلینگ به یک پیروزی پرگل مقابل بلغارستان دست یافت و سرمربی سه‌شیر‌ها از این نتیجه رضایت دارد...

تیم ملی انگلیس در شب درخشش هری کین و رحیم استرلینگ به یک پیروزی پرگل مقابل بلغارستان دست یافت و سرمربی سه‌شیر‌ها از این نتیجه رضایت دارد

به گزارش خبرنگار مدال، گرت ساوت‌گیت سرمربی سه‌شیرها، بعد از پیروزی ۴-۰ تیمش مقابل بلغارستان، از عملکرد شاگردانش رضایت دارد. انگلیس با این پیروزی روند ۱۰۰٪ خود را حفظ کرد و صاحب نه امتیاز از سه بازی شد. او بعد از این بازی به خبرنگاران گفت:

"در چنین بازی‌هایی نباید به دنبال کارهای پیچیده بود و باید تا می‌توانیم ساده بازی کنیم. ما در این بازی موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم اما در زمان عدم مالکیت توپ باید متفاوت بازی می‌کردیم. ما می‌دانستیم که در فاز تهاجمی به حریف برتری داریم و همین موضوع باعث پیروزی ما شد. ما امشب لحظات فوق‌العاده‌ای روی دروازه بلغارستان داشتیم و باید در هر بازی همین‌گونه ظاهر شویم."

او در مورد درخشش دو ستاره تیمش یعنی هری کین و رحیم استرلینگ گفت:

"هری کین همیشه در زدن پنالتی‌ها خونسرد و موثر عمل می‌کند و ما خیالمان از بابت او راحت بود. می‌دانم که استرلینگ هم می‌توانست مانند کین هتریک کند اما او حتی وقتی گل نمی‌زند نیز مفید واقع می‌شود. همین‌ که او را در زمین داریم مایه خوشحالی است."

اخبار مرتبط:

انگلیس ۴ - ۰ بلغارستان؛ قدرت‌نمایی سه‌شیرها با درخشش هری کین

تگ ها


گرت ساوت‌گیت تیم ملی انگلیس تیم ملی بلغارستان فوتبال جهان مقدماتی یورو ۲۰۲۰ هری_کین رحیم استرلینگ