ساوت گیت: بهتر که در ومبلی بازی نمی کنیم!

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس مدعی شد تمرکز بازیکنان این تیم روی دیدار مقال اوکراین است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی انگلیس بعد از کسب پیروزی بزرگ در استادیوم ومبلی برابر آلمان، فردا شب در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های یورو ۲۰۲۰ به مصاف تیم ملی اوکراین خواهد رفت. گرت ساوت گیت، سرمربی موفق سه شیرها در سال های اخیر مدعی شد از همان لحظه پایان دیدار مقابل آلمان، تمرکز بازیکنان انگلیس روی مسابقه بعدی بوده است.

گرت ساوت گیت گفت: "من فکر می کنم که بازی برابر آلمان یک روز احساسی و بزرگ بود و همه از روز لذت بردند. اما حتی بعد از همان بازی و در رختکن نیز بازیکنان در مورد بازی بعدی و نیاز به آماده سازی خوب صحبت می کردند.

بنابراین ما از نظر ذهنی خود را به سرعت برای چالش بعدی آماده کرده ایم. من فکر می کنم طراوت و آمادگی ذهنی نکته کلیدی است. ما به طور واضح یک تیم قدرتمند در اختیار داریم. برای ما احتمالا بازی کردن در ایتالیا خوشحال کننده خواهد بود، زیرا تنها سه روز بعد تکرار چنین تجربه ای در استادیوم ومبلی بسیار سخت بود.

در واقع ما آزمون دیگری پیش رو داریم. ما باید از خانه خود سفر کرده و بدون خیل هواداران انگلیسی حاضر در ورزشگاه ، مقابل یک تیم خوب بازی کنیم. بنابراین همه چیز معطوف به گروه بازیکنان، تیم و عملکرد ماست و ما از انرژی و تمرکز کافی برخورداریم.

شرایط احتمالا برای هر دو تیم کار بسیار دشوار است، زیرا ما هر دو از ترکیب های مختلف استفاده کرده ایم. اوکراین که در مقابل سوئد نتیجه بسیار خوبی کسب کرده و سیستم خود را نسبت به بازی های دور گروهی تغییر دادند. بنابراین، ما باید برای هر گونه احتمالی آماده شویم و البته تمرکزمان باید بر روی عملکرد خود باشد.

من واقعا تحت تاثیر عملکرد آندری شوچنکو قرار گرفته ام. آنها در طول برگزاری لیگ ملت های اروپا نتایج قابل توجهی کسب کرده و این روند را در فرانسه، در مسابقات مقدماتی جام جهانی و در ادامه  این هفته مقابل سوئد ادامه دادند. بنابراین اگر ما به اوکراین فضای بدهیم، این تیم چند مهاجم خطرناک کار را دشوار خواهد کرد."

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت یورو ۲۰۲۰