ساوت‌گیت: چهارم شدیم اما هنوز جزو ۴ تیم برتر دنیا نیستیم

سرمربی تیم ملی انگلیس از شاگردانش به خاطر دستاوردی که در جام بیستویکم کسب کردند تقدیر کرد اما اذعان داشت که با وجود کسب عنوان چهارمی جام هنوز تیمش را جزو چهار تیم برتر دنیا نمیداند ......

سرمربی تیم ملی انگلیس از شاگردانش به خاطر دستاوردی که در جام بیست‌و‌یکم کسب کردند تقدیر کرد اما اذعان داشت که با وجود کسب عنوان چهارمی جام هنوز تیمش را جزو چهار تیم برتر دنیا نمی‌داند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، گرت ساوت‌گیت پس از شکست 2 بر صفر شاگردانش مقابل بلژیک در دیدار رده‌بندی جام جهانی 2018 روسیه، به شبکه تلویزیونی فیفا گفت: در نهایت ما به کاری که انجام دادیم، افتخار می‌کنیم. ما به هیچ عنوان درباره جایگاهی که تیم‌مان دارد، دچار توهم نمی‌شویم. درست است که در این رقابت‌ها جزو چهار تیم برتر بودیم، اما هنوز جزو چهار تیم برتر دنیا نیستیم. این موضوع را می‌دانیم و هرگز سعی نکرده‌ایم که آن را پنهان کنیم.

ساوت‌گیت افزود: مقابل بهترین تیم‌های دنیا کم آورده‌ایم، اما با این حال این جام جهانی برای ما ماجرایی حیرت‌آور و تجربه‌ای ارزشمند شد که برای این گروه از بازیکنان و اعضای کادر فنی باقی خواهد ماند و به آنها برای آینده کاری‌شان کمک می‌کند. من امروز بیشتر از این نمی‌توانستم چیزی از بازیکنانم بخواهم و در هفت هفته‌ای که در کنار هم کار کردیم نمی‌شد مسیر مناسب‌تری را پیدا کنیم.

تگ ها


اخبار روز جام جهانی 2018 انگلیس فوتبال