ساکت: اطلاعات لازم برای میزبانی در آسیا را تهیه کرده‌ایم

مدیرعامل سپاهان پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا از تلاش مدیران این باشگاه برای گرفتن میزبانی حرف زد....

 به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمدرضا ساکت صبح امروز و پس از قرعه‌کشی مرحله لیگ قهرمانان آسیا در گفت و گو با برنامه زنده در واکنش به قرعه تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: منتظر برنامه قرعه کشی بودیم و در حال حاضر با مشخص شدن گروه در اولین قدم رصد کردن پلی‌آف بین دو تیم التعاون عربستان و الجیش سوریه را داریم که استارت ارزیابی فنی تیم‌های رقیب را کادر فنی سپاهان از این بازی شروع می‌کند.


او با تاکید بر اینکه سپاهان شرایط میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد، تاکید کرد: در دو بخش فنی و اجرایی کار خواهیم کرد که در بحث اجرایی با توجه به قطعی شدن حضور فولاد مبارکه سپاهان در مسابقات آسیایی مسائل مربوط به میزبانی را پیگیری خواهیم کرد. اطلاعات لازم برای میزبانی را تهیه کردیم، اصفهان ظرفیت میزبانی در مسائل مختلف مانند فرودگاه، زیرساخت اقامتی، زیرساخت تمرینی و ورزشگاه را دارد. افتخاری است برای ایران بعد از چندین سالی که در زمینه میزبانی فعالیتی نداشتیم، بتوانیم اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهیم.


بخش بعدی صحبت های ساکت در رابطه با شرای فنی تیم بود و در این مورد بیان کرد: طبیعتا آقای محرم نویدکیا و همکارانشان ارزیابی فنی را خواهند داشت. شب گذشته پیشاپیش جلسه‌ای ویژه با حضور اعضای هئیت مدیره داشتیم و ارزیابی‌های لازم انجام شد که بتوانیم در زمینه بین‌المللی هم با توجه به تفاهم نامه‌هایی که با باشگاه‌های مختلف داشتیم نظیر زنیت روسیه، پیونیک ارمنستان و العهد لبنان و ... بازی دوستانه برگزار کنیم که البته اگر جدول و تقویم مسابقات لیگ این اجازه را به ما بدهد. برای همه تیم‌های هم گروهی احترام قائل هستیم و امیدوارم در شرایطی خوب در این مسابقات حضور پیدا کنیم.


مدیرعامل سپاهان در ادامه با اشاره  باشگاه فولاد مبارکه سپاهان تجربه بازی آسیایی دارد، اضافه کرد: تنها باشگاه ایرانی هستیم که به جام باشگاه‌های جهان راه پیدا کردیم و برای سپاهان یک افتخار است. محرم نویدکیا در آن زمان به عنوان کاپیتان سپاهان در فینال باشگاه‌های آسیا و جام باشگاه‌های جهان حضور داشت که بر اساس این تجربه‌ها می‌توانیم کار را جلو ببریم.


ساکت در مورد تقویت تیم در ادامه فصل نیز حرف زد و گفت: از ابتدای فصل نگاه مجموعه کادر فنی و مدیریت سپاهان این بود که بازیکنان کیفی و خوب جذب کنیم و در حال حاضر به وجود بازیکنان تیم خود افتخار می‌کنیم و امیدواریم با تکیه بر توانایی بازیکنان مسیر موفقی را برای فوتبال ایران و نام بزرگ سپاهان کسب کنیم.


مدیر عامل باشگاه سپاهان در جواب به سوال مجری مبنی بر اینکه آیا جذب بازیکن که تجربه آسیایی داشته باشد دارید یا خیر؟ گفت: در مرحله اول ثبات تیمی مدنظر کادر فنی است که اعتماد کامل به بازیکنان خود داریم، اما اگر ارزیابی‌های دیگر انجام شود همکاری خواهیم داشت. از کامرانی فر بابت پیگیری موضوع میزبانی تشکر می‌کنم و همین توقع را از فدراسیون داریم تا همراه با برنامه ریزی های ما برای گرفتن میزبانی تلاش کنند.

تگ ها


سازمان لیگ برتر لیگ قهرمانان آسیا محمدرضا ساکت فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال