Banner

ساکت، امروز مهمترین روز تاریخ برای الهامی!

بوق های کرکننده تا دقایقی دیگر آزادی را غرق در سر و صدا می کنند اما برای یک نفر همه چیز ساکت است و اسلوموشن......

به گزارش مدال، چند دقیقه بیشتر به نبرد تن به تن در کلوسیوم آزادی باقی نمانده است. در این نبرد سهمگین بین پرسپولیس و تراکتور هر کس به سهم خودش و تیمش از غنائم این بازی فکر می کند، از بازیکن تا هوادار از کری خوانی تا گلی که می تواند بزند یا نزند. اما برای یک نفر این وسط این بازی از همه بازی های عمرش بزرگ تر است، کسی که بیش از حد این روزها ساکت است. 
ساکت الهامی برای رسیدن به این بازی و این هیاهو و آن بوق های کرکننده و اینهمه بیننده سالها در سراسر ایران تلاش کرده و دستیاری کرده. از آقا فیروز تا صمد مرفاوی همه و همه از دانش این مربی سود برده اند، هر کس دیگری بود نا امید شده بود اما ساکت ادامه داد و منتظر ماند، منتظر یک روز بزرگ. در انتظار یک روز خاص. 
آن روز خاص همین امروز است، ساکت الهامی نیاز به دیده شدن داشت تا خودش را به همه ثابت کند، امروز یکی از آن روزهاست، یکی از همان روزهای مهم برای آدم هایی که یک عمر تلاش می کنند، یحیی خودش را ثابت کرده در قامت سرمربی اما ساکت الهامی نه، او می داند 4 برد برای «تی تی ها» کافی نیست آنها بردهای بهتری هم می خواهند، برد در مقابل تیم های بزرگ تر مثل همین پرسپولیس یا دیگر تیم های مدعی قهرمانی. 
ساکت حالا در مهمترین روز عمرش قرار دارد، او می تواند همین امروز سند ماندگاری و بزرگی و سرمربیگری اش را بزند و می تواند چنین هم نکند و از یاد ها برود و دوباره بعد از چند بازی معمولی برگردد به دستیاری!

بیشتر بخوانید:

درخواست مربی پرسپولیس از دروازه بان تراکتور/ تلفنت را خاموش کن!

ویلموتس و غول ایرانی دوباره بهم می رسند؟

 

تگ ها


اخبار باشگاه تراکتور ساکت الهامی یحیی گل محمدی لیگ برتر اخبار باشگاه پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال