ساکت: بازی با لیتوانی پشت درب های بسته برگزار می‌شود

دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران گفت: شرایط بسیار ایدهآل است و از میزبانی روسیه رضایت کامل داریم همه امکانات برای تیم ملی مهیا است تا با آرامش کارش را ادامه بدهد ......

دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران گفت: شرایط بسیار ایده‌آل است و از میزبانی روسیه رضایت کامل داریم همه امکانات برای تیم ملی مهیا است تا با آرامش کارش را ادامه بدهد.
محمدرضا ساکت دبیر کل فدراسیون فوتبال ایران در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به روسیه در خصوص شرایط تیم ملی در روسیه، اظهار داشت: شرایط بسیار ایده‌آل است و از میزبانی روسیه رضایت کامل داریم همه امکانات برای تیم ملی مهیا است تا با آرامش کارش را ادامه بدهد، هواداران تیم ایران در روسیه استقبال خوبی از بازیکنان انجام دادند و به دنبال این هستیم تا با تمام تمرکز به مصاف لیتوانی برویم در حال حاضر به دنبال بررسی کردن وضعیت بازی با لیتوانی هستیم تا این بازی برگزار شود. 
وی در پایان در پاسخ به سؤال نماینده فارس در خصوص اینکه آیا اصحاب رسانه و هواداران می‌توانند این بازی را از نزدیک مشاهده کنند یا خیر، گفت: به هیچ وجه امکان اینکه خبرنگار و یا تماشاگر این بازی را از نزدیک مشاهده کند وجود ندارد و بازی پشت درهای بسته برگزار می‌شود و هیچ کس حق ورود به ورزشگاه را ندارد.

تگ ها


جام جهانی 2018 ایران فوتبال