ساکت تیم غیرقابل پیش‌بینی می‌سازد!(عکس)

سرمربی نساجی به دنبال ساختن تیمی است که مثل نیم‌فصل دوم فراتر از انتظار ظاهر شود....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران از امروز با ساکت الهامی تمرینات پیش‌‌فصل خود برای حضور در لیگ بیست و یکم را آغاز کرد و سرمربی این تیم در حضور بازیکنانی که تمدید قرارداد کرده‌اند و نفراتی که اخیرا اضافه شده‌اند، برای دقایقی به صحبت پرداخت و ضمن تشریح اهدافی که در فصل جدید دارند، آنها را تمرین داد.

الهامی در شرایطی برای دومین فصل متوالی تصمیم به ادامه کار با نساجی مازندران گرفت که گفته می‌شد پیشنهاداتی از ذوب‌آهن، پیکان، فولاد و ... دریافت کرده، اما در نهایت به همکاری خود با این باشگاه ادامه داد تا تیمی که خودش در نیم‌فصل دوم ساخته بود، با شرایط بهتری به لیگ آینده بفرستد.

نساجی مازندران با هدایت ساکت در ۱۳ مسابقه پایانی فصل فراتر از انتظار ظاهر شد و هفت پیروزی و دو مساوی به دست آورد که کسب ۲۲ امتیاز برای این تیم موجب شد تا آنها از رتبه پانزدهم جدول بالا بیایند و در لیگ برتر بمانند، اما آنها در فصل جدید بدون تردید به رتبه‌های بالاتری فکر می‌کنند.

ساکت با ماندن در تیمی که با مدیریت، بازیکنان و هواداران آن عادت کرده، به دنبال ماجراجویی و اهداف جدید در نساجی مازندران است و نخستین روز شروع تمرینات هم با روحیه مضاعفی کارش را در ورزشگاه کارگران آغاز کرد تا نشان بدهد همچنان انگیزه قبلی برای کار در این تیم را دارد.

تگ ها


نساجی مازندران