ساکت خطاب به ملی پوشان فوتبال ساحلی: با عشق و علاقه به میدان بروید

محمدرضا ساکت در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم فوتبال جوانان ایران که شامگاه شنبه در برج میلاد برگزار شد عنوان کرد: خوشحالم در خدمت قهرمانان پابرهنه و متعصب فوتبال ساحلی و بازیکنان رشید و پرتوان تیم جوانان کشور ......

محمدرضا ساکت در مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ساحلی و تیم فوتبال جوانان ایران که شامگاه شنبه در برج میلاد برگزار شد عنوان کرد:

خوشحالم در خدمت قهرمانان پابرهنه و متعصب فوتبال ساحلی و بازیکنان رشید و پرتوان تیم جوانان کشورمان هستیم. حضور خاطره انگیز اسطوره فوتبال کشورمان، علی دایی در این مراسم هم جای خوشحالی دارد.

وی ادامه داد:

بارها در جلساتی که با تیم های مختلف آقایان و خانم ها داشتیم، از راز ماندگاری علی دایی سخن گفته ایم. اسطوره ای که در توکل و توسل، در تحصیل و علم، در ایفای مسؤلیت های اجتماعی و در نهایت در مستطیل سبز روزهای خاطره انگیزی را رقم زده است. باید خوشحال و خرسند باشیم در عصری زندگی می کنیم که علی دایی حضور دارد. اگر در سال های دور، جعفر کاشانی و جباری و کلانی و حجازی و مظلومی و پورحیدری و دیگران به عنوان اسطوره در تاریخ فوتبال کشورمان به ثبت رسانده ایم، امروز یک اسطوره کامل را در کنار خود داریم که در ابعاد مختلف بزرگی می کند. اینجا از خدای بزرگ برای ایشان؛این چهره ماندگار موفقیت های بیش از پیش را آرزومندم.

به گزارش تارنمای رسمی فدراسیون فوتبال، دبیرکل فدراسیون فوتبال افزود:

قهرمانان عزیز؛ شما طلایه دار و پرچم دار افتخارات کشورمان هستید. در میدان پیش رو با عشق و علاقه تمام به میدان بروید و برای سربلندی کشورتان بجنگید و افتخار بزرگی را رقم بزنید.

ساکت خاطرنشان کرد:

بهترین ها را بدرقه راهتان می کنیم. هفته قبل به بازیکنان جوان مان گفتم که در طول دو ماه گذشته رشد بالنده ای را از آنها دیده ایم. خود را باور داشته باشید و تا لحظه آخر تلاش کنید. ما در انتظار خبرهای خوب از دو میدان پیش روی فوتبال ساحلی و تیم ملی جوانان کشورمان هستیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال