ساکت در تراکتور؛ ۱.۹ امتیاز هر بازی!

سرمربی جوان سرخ‌پوشان تبریزی در نخستین تجربه سرمربی‌گری خود توانست کارنامه قابل قبولی را از خود به جای بگذارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هر چند تراکتور در گام پایانی لیگ برتر در کسب سهمیه آسیایی ناکام ماند و دوئل شش امتیازی را به فولاد باخت تا در جدول رده بندی جایگاه چهارم را به دست آورد، اما پیروزی دیشب مقابل نفت مسجدسلیمان ماموریت نیمه تمام شاگردان الهامی را به اتمام رساند و آن‌ها را آسیایی کرد.

البته تراکتوری‌ها فعلا با این شرایط اگر بخواهند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعودی مستقیم داشته باشند باید در مرحله فینال جام حذفی مقابل یکی از دو تیم پایتخت پیروز شوند؛ در غیر این‌صورت شاگردان الهامی راهی مرحله پلی‌آف فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا خواهند شد.

تراکتوری‌ها که فصل را با مصطفی دنیزلی آغاز کردند و در ادامه با احد شیخ لاری کار را ادامه دادند و سرانجام ساکت الهامی به عنوان سرمربی منصوب شد.

الهامی در ۲۰ بازی (لیگ برتر و جام حذفی) روی نیمکت تراکتور نشست و توانست ۱۱ پیروزی و پنج تساوی به دست آورد و البته در چهار مسابقه هم تیمش متحمل شکست شد تا در مجموع ۳۸ امتیاز کسب کند و میانگین ۱.۹ امتیاز از هر بازی را رقم بزند.

کارنامه‌ای که برای ساکت الهامی جوان که اولین تجربه سرمربی‌گری خود را پس از سال‌ها دستیاری سپری می‌کرد، فوق‌العاده به نظر می‌رسد؛ بویژه آن‌که اگر الهامی بتواند جام حذفی را برای تراکتور به ارمغان آورد بدون تردید کارنامه موفق خود در سال نخست سرمربیگری‌اش را تکمیل و درخشان خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

زنوزی: تازه اول راه موفقیت هستیم

الهامی: اسدی با شرف و با غیرت است

 

 

تگ ها


تراکتور ساکت الهامی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال