ساکت: شایعه شکایت فدراسیون سوریه از ایران زاییده تفکراتی است که از پیوند دوملت راضی نیستند

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در جشن برترین های فوتبال آن سکه هم پرداخت نشد و امروز همه سازمان ها از جمله سازمان صدا و سیما دوستان چند ماهی است حقوق نگرفته اند! به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا ساکت در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال به بازی های داخل سالن آسیا در جمع ......

دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در جشن برترین های فوتبال آن سکه هم پرداخت نشد و امروز همه سازمان ها از جمله سازمان صدا و سیما دوستان چند ماهی است حقوق نگرفته اند!
به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری فارس، محمدرضا ساکت در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال به بازی های داخل سالن آسیا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو تیم ملی فوتسال بانوان و آقایان عازم ترکمنستان هستند و بعد از ماه ها اردو و بازی های تدارکاتی به این مسابقات می روند و فوتسال ایران بر قله آسیا قرار دارد و همه تیم ها با انگیزه هستند. آقایان و خانم های ملی پوش در دو ماه اخیر کمتر در کنار خانواده هایشان بودند. دعای ما بدرقه راهشان باشد و آنها با یادو خاطره شهید حججی این تیم اعزام می شود تا یادو خاطره همه قهرمانان آسمانی کشورمان شهدای مدافع حرم را زنده نگه دارند.
ساکت  در مورد پرداخت نشدن پاداش ملی پوشان گفت: بخشی از پاداش پرداخت نشده و دو سه مرحله پاداش باید پرداخت می شد. امروز هم با آقای کفاشیان و تاج صحبت کردیم تا قبل از سفر مرحله آخر پاداش ها  با آنها تسویه شود. در فوتبال محدودیت مالی داریم. فوتبال از حقوقش محروم است و همیشه فوتبال دچار مشکل شده است. فوتبال از قانون کپی رایت و مارک و برند و حق پخش تلویزیونی  محروم است. در تلاش هستیم از منابع مختلف مشکلات را حل کنیم.
وی در مورد اینکه در برترین های فوتسال فقط یک سکه پرداخت شده گفت: به هر حال آنچه در توان فدراسیون بود پرداخت کردیم در جشن برترین های فوتبال آن سکه هم پرداخت نشد و امروز همه سازمان ها از جمله سازمان صدا و سیما دوستان چند ماهی است حقوق نگرفته اند.
مدیر تیم های ملی فوتبال در مورد برنامه کی روش برای تیم ملی گفت:  تیم ملی از نظر فنی ظرفیت بالایی دارد و توانمندی و قدرت سازماندهی فنی و مدیریتی و کار فنی که کی روش می تواند برای یک تیم داشته باشد بسیار بالاست اما  برنامه هایش نیاز به حمایت دارد. برای حضور در یک هماورد بزرگ مثل جام جهانی حمایت ویژه می طلبد.امیدوارم قول ها اجرایی شود.
کی روش برنامه خوب و سازمان یافته ای دارد و اگر آن برنامه ها اجرا شود و موفقیت هایی بیش از پیش خواهیم داشت. مسیری که کی روش از نظر سخت افزاری و نرم افزاری و ساماندهی تیم و کار شبانه روزی که خودش و کادرش انجام می دهد نشان دهنده آن است که بالقوه توانایی وجود دارد اما برنامه هایش باید مورد حمایت قرار بگیرد و اجرا شود. امیدوارم این زمینه را فراهم کنیم تا شرمنده مردم، کادر فنی و تیم ملی نشویم.
وی در مورد انجام ۵ بازی دوستانه تیم ملی گفت: ایشان برای اجرا و اندیشه های راهبردی آماده است و نقش حمایتی فدراسیون با کمک مبادی مختلف آن را فراهم کند . همانطور که آقای تاج گفتند تمرکز اصلی روی انجام این کار است. بعد از قطعی شدن از طریق سایت فدراسیون اعلام می شود.
کی روش قراردادش تا پایان جام جهانی است اما من به عنوان یک ایرانی و اینکه کیفیت متحول شده فوتبال ایران و  معماری جدید فوتبال ایران در دستان او می بینیم امیدوارم بتوانیم سال ها از ایشان در سال های متمادی استفاده کنیم و این نظر من به عنوان یک فرد است ولی هیات رئیسه فدراسیون و رئیس فدراسیون هم  همین نگاه را دارند. نشان دهنده این است که کی روش یک معماری خوبی برای فوتبال ایران داشته اند و امیدواریم که ایشان بعد از جام جهانی از ظرفیت خوبش استفاده کنیم. 

وی در مورد اینکه صحبتی برای جدایی او شده است گفت: در این مورد صحبتی نکرده ایم و او متعهد به کارش  است تمرکز ایشان بر روی تیم ملی است. تا بهترین شرایط را برای تیم ملی حمایت کنند به شرطی که از سوی نهادهای حمایتی برنامه شان حمایت شوند.

ساکت در خصوص شایعه شکایت فدراسیون فوتبال سوریه از فدراسیون فوتبال ایران گفت: مدیر تیم سوریه تکذیب کرد و احساس می کنم این خبرها زاییده تفکراتی است که از پیوند دوملت راضی نیستند فوتبال کری های خودش را دارد ولی فوتبال  تاثیری بر ارتباطات دوستانه کشورها نخواهد گذاشت و حتما فوتبال زمینه ساز  بیشتر دوستی کشورها می شود.

تگ ها


اخبار روز فوتبال