سایبورگ، بازنده بزرگ جدال با دانا وایت / لغو قرارداد سایبورگ با UFC

دانا وایت در مصاحبه ای تند اقدام اخیر سایبورگ را محکوم و قرارداد او با یو اف سی را لغو کرد....

کریس سایبورگ، ستاره بخش زنان یو اف سی در پر وزن چند روز پیش با انتشار ویدئویی از صحبت هایش با دانا وایت، رئیس یو اف سی او را دروغگو خطاب کرد. انتشار این ویدئو عصبانیت شدید دانا وایت را به همراه داشت و او ساعتی پیش قرارداد سایبورگ با یو اف سی را لغو کرد. وایت در مصاحبه با خبرنگار یو اف سی گفت: اقدام سایبورگ غیر حرفه ای و زننده بود. من هیچ وقت سعی در تخریب او نداشتم. او از مبارزه با آماندا نونز فرار می کرد و حالا می تواند به بلاتور یا سازمان های دیگر برود و مبارزه های آسانی که دوست دارد را تجربه کند. 

سایبورگ پس از این اتفاق با انتشار پستی دیگر در شبکه های مجازی از دانا وایت عذرخواهی کرد و گفت ویدئو ادیت اشتباهی داشته و دانا وایت هیچ وقت دروغی در مورد او نگفته است. با این حال دیگر برای بازگشت دیر شده بود و به این ترتیب دوران مبارزات یکی از برترین زنان ام ام ای در یو اف سی به پایان رسید.

سایبورگ (22 برد، 2 باخت) پس از شکست برابر آماندا نونز تا هفته پیش دیگر مبارزه ای نداشت و سپس در رویداد یو اف سی 240 موفق شد فلیسیا اسپنسر را با رای داوران شکست دهد. سایبورگ در یو اف سی 7 مبارزه داد که حاصل آن 6 برد و 1 شکست بود. 

تگ ها


یو اف سی یو اف سی240 کریس سایبورگ دانا وایت ام ام ای UFC MMA هنرهای رزمی ترکیبی