سایت ازبکستانی : بازیکنان ایرانی از فدراسیون فوتبال ناراضی هستند

یک سایت ازبکستانی مدعی شد که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از سران فدراسیون فوتبال این کشور به دلیل پرداخت نکردن پاداش ها ناراضی هستند و احتمال دارد در بازی برابر ازبکستان شرکت نکنند! به گزارش مدال به نقل از ایسنا، دو تیم ایران و ازبکستان باید در هشتمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی در قاره آسیا برابر هم به میدان بروند ......

یک سایت ازبکستانی مدعی شد که بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران از سران فدراسیون فوتبال این کشور به دلیل پرداخت نکردن پاداش ها ناراضی هستند و احتمال دارد در بازی برابر ازبکستان شرکت نکنند!

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا، دو تیم ایران و ازبکستان باید در هشتمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی در قاره آسیا برابر هم به میدان بروند. در این بین سایت های ازبک با شروع حاشیه سازی به استقبال این دیدار حساس رفتند چرا که اگر ازبکستان از این بازی امتیاز نگیرد، شانس خیلی کمی برای صعود به جام جهانی خواهد داشت.

سایت اسپورت ازبکستان در خبری عجیب نوشت: "بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به دلیل دریافت نکردن پاداش های وعده داده شده از سران فدراسیون فوتبال این کشور راضی نیستند. حتی امکان دارد به دلیل اعتراض به شرایط موجود در بازی برابر ازبکستان حاضر نشوند که در این صورت طبق قوانین فیفا، بازی با برتری 3 بر صفر ازبکستان به پایان خواهد رسید."

تیم ملی ایران در صورت پیروزی برابر ازبکستان برای پنجمین بار صعودش را به جام جهانی قطعی خواهد کرد. تاکنون غیر از روسیه میزبان، برزیل توانسته صعودش را به جام جهانی قطعی کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال