!سایت باشگاه پرسپولیس اعتصاب بازیکنان رو تکذیب کرد

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت در حالیکه از روز گذشته بازیکنان پرسپولیس در واکنش به پرداخت نشدن مطالبات شان توسط باشگاه اعتصاب کرده و حاضر نیستند تمرین کنند سایت باشگاه پرسپولیس هم در این مورد اطلاع رسانی نکرده است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت – در حالیکه از روز گذشته بازیکنان پرسپولیس در واکنش به پرداخت نشدن مطالبات شان توسط باشگاه اعتصاب کرده و حاضر نیستند تمرین کنند سایت باشگاه پرسپولیس هم در این مورد اطلاع رسانی نکرده است. آخرین خبری درباره تمرینات پرسپولیس روی این سایت قابل مشاهده است مربوط به روز 5 اردیبهشت است که در آن نوشته شده پرسپولیسی ها سه شنبه استراحت می کنند و از چهارشنبه یعنی دیروز تمرینات شان را برای بازی با ذوب آهن شروع می کنند.

امروز پنج شنبه است و بازیکنان پرسپولیس امروز هم تمرین نکردند. ازماجرای اعتصاب هم هیچ عکسی در سایت باشگاه موجود نیست و آخرین گزارش تصویری سایت باشگاه هم مربوط به بازی با الهلال و حاشیه های آن است. البته این ماجرا فقط مربوط به پرسپولیس نیست. سایت باشگاه استقلال هم همین وضعیت را دارد. این سایت نه تنها درباره خبر اعتصاب بازیکنان در اسفندماه چیزی ننوشت بلکه آن را تکذیب هم کرد و از سایر رسانه ها خواست برای این تیم حاشیه سازی نکنند!

تگ ها


اخبار روز فوتبال