سایت فدراسیون جهانی والیبال: ایران، تشنه نخستین قهرمانی

سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی کوتاه نوشت: تیم ملی برزیل به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در گروه B باید به مصاف تیم جوان لهستان و تیم ملی ایرانی برود که تشنه کسب نخستین عنوان قهرمانی است....

به گزارش مدال، سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی پیش از آغاز مرحله نهایی لیگ ملت‌های 2019 در آمریکا، هر 6 تیم حاضر در این مرحله را مدعی عنوان قهرمانی دانست.
سایت FIVB در این مورد نوشت: تیم ملی برزیل به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در گروه B باید به مصاف تیم جوان لهستان و تیم ملی ایرانی برود که تشنه کسب نخستین عنوان قهرمانی است.
تیم ملی ایران، لیگ ملت‌های 2019 را با رکورد 10 پیروزی و تنها یک شکست مقابل برزیل آغاز کرد و به عنوان نخستین تیم جواز حضور در مرحله فینال را با 11 پیروزی و 2 شکست به دست آورد. آنها با 12 پیروزی، 3 شکست و تثبیت جایگاه دومی خود به مرحله نهایی رسیدند. تیم ایران نسبت به سال گذشته، 5 پیروزی بیشتر کسب کرد.
تیم ملی ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌ها به ترتیب روزهای جمعه 21 و شنبه 22 تیر و از ساعت 2:30 بامداد در شیکاگو به مصاف لهستان و برزیل می‌رود.

بیشتر بخوانید:

معروف: در آغاز لیگ ملت‌ها فکر نمی‌کردیم به فینال راه برسیم

کولاکوویچ: برای مبارزه با هر حریفی به آمریکا آمدیم

 

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران سایت فدراسیون جهانی والیبال فینال لیگ ملت های والیبال 2019 مرحله نهایی لیگ ملتهای والیبال فدراسیون_جهانی_والیبال والیبال