سایت فدراسیون والیبال در حذف پیام عجولانه عمل کرد!

مدیرعامل باشگاه پیام درباره آماده سازی تیمش برای حضور در لیگ والیبال گفت: پیام از جدول مسابقات حذف نشد، صحبت هایی با داورزنی داشته ایم و سایت فدراسیون والیبال در حذف تیم عجولانه عمل کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های فصل گذشته لیگ برتر والیبال در حالی به اتمام رسید که به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات نیمه تمام باقی ماند. پیش از اعلام رسمی پایان رقابت ها، تیم پیام مشهد به دلیل عدم تعهدات مالی از جدول مسابقات کنار گذاشته شده بود.

با اعلام کمیته رویدادها و مسابقات لیگ برتر والیبال قرار است فصل جدید مسابقات شهریورماه آغاز شود. با توجه به حذف تیم پیام اما این تیم با جذب مسعود آرمات خود را برای حضور در فصل آتی رقابت ها مهیا می کند.

علی شیخ الاسلام در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سئوال که چطور تیم پیام پس از حذف از جدول مسابقات در حال آماده سازی تیم برای حضور در مسابقات است، گفت: خیر، این طور نیست. تیم پیام از جدول مسابقات حذف نشده بود، بلکه سایت فدراسیون عجولانه عمل کرد. ما صحبت هایی با داورزنی داشتیم و قرار بر این بود تیم بدهی های خود را تسویه کند که پس از آن کلا مسابقات به پایان رسید.

مدیرعامل باشگاه پیام مشهد ادامه داد: برای حضور در مسابقات اعلام آمادگی کرده ایم و هر تیمی که تا ۱۵ تیرماه تعهدات خود را عمل نکند، از جدول کنار خواهد رفت.

وی در پاسخ به این سئوال که پیام مشهد فصل گذشته توان پرداخت غذای بازیکنان را نداشت، چگونه می تواند بدهی ۲ میلیارد را پرداخت کند، گفت: خیر، وضعیت در این حد نبوده است، برخی از بازیکنان بزرگنمایی کرده و برای تیم حاشیه درست کرده اند. ۴۵ درصد قراردادها پرداخت شده و نسبت به تیم های دیگر عقب نبوده ایم.

شیخ الاسلام در پاسخ به این سئوال که مبلغ دقیق بدهی تیم پیام چقدر است، گفت: بدهی حدود ۲ میلیارد تومان است که البته بخش اعظم آن مربوط به سال ۹۷ می باشد، زمانی که شهرداری اسپانسر تیم بود و به تعهداتش عمل نکرد.

تگ ها


لیگ برتر والیبال مسعود آرمات والیبال علی شیخ الاسلام