سایت فیفا از تیم ملی ساحلی ایران تمجید کرد

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار رده بندی جام جهانی باهاما با نتیجه پنج بر سه ایتالیا را شکست داد و بر سکوی سوم جهان ایستاد، تا بهترین نتیجه ایران در این مسابقات به دست بیاید ......

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار رده بندی جام جهانی باهاما با نتیجه پنج بر سه ایتالیا را شکست داد و بر سکوی سوم جهان ایستاد، تا بهترین نتیجه ایران در این مسابقات به دست بیاید. در واقع این بهترین عملکرد یک تیم آسیایی در تاریخ جام جهانی فوتبال ساحلی بود.

سایت فیفا با تمجید از تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نوشت: ایران توانست جام جهانی فوتبال ساحلی را با افتخار به پایان برساند. پیروزی برابر ایتالیا در دیدار رده بندی باعث شد تا بهترین نتیجه یک تیم آسیایی در تاریخ جام جهانی فوتبال ساحلی به دست بیاید.

ایران و ایتالیا در مرحله گروهی رقابت ها به مصاف هم رفتند که البته در آن بازی ایتالیایی ها با نتیجه پنج بر چهار پیروز مسابقه شدند. در مسابقات رده بندی درخشش محمد احمدزاده که توانست برای تیم ملی ایران هت تریک کند تاثیر مهمی در این پیروزی داشت. همچنین مسلم مسیگر و محمد مختاری دیگر گل های ایران را به ثمر رساند تا ایران ضمن جبران شکست بازی مرحله گروهی عنوان سومی این مسابقات را به دست بیاورد.

در دیدار نهایی بامداد امروز (دوشنبه) برزیل موفق شد با شکست قاطع تاهیتی که با نتیجه شش بر صفر به دست آمد قهرمان مسابقات شود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال