سایت کوره: پیش بینی نتیجه بازی پرسپولیس - پاختاکور دشوار است

سایت عربی‌زبان «کوره» اعلام کرد پیش بینی نتیجه بازی پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا به خاطر قدرت دو تیم دشوار است....

به گزارش خبرنگار مهر، سایت کوره نوشت: «دو تیم پرسپولیس ایران و پاختاکور ازبکستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۴۵ (به وقت دوحه) چهارشنبه به مصاف هم می روند. این مسابقه یکی از دیدارهایی است که پیش بینی نتیجه آن دشوار است نه تنها به این دلیل که هر دو تیم موفق به صعود تا این مرحله شده اند بلکه به خاطر قدرت دو تیم و تمایل شدید آنها برای تکمیل موفقیت تا پایان راه.

پاختاکور امیدوار به ادامه ماجراجویی در آسیا است؛ تیمی که در مرحله یک هشتم نهایی موفق به پیروزی ۲ بر یک مقابل استقلال ایران شد و پیش از آن نیز به واسطه حذف تیم الهلال توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا، به عنوان صدرنشین گروه دوم صعود کرده بود. پاختاکور در مرحله گروهی ۶ بازی انجام داد و در سه بازی یعنی مقابل شباب الاهلی امارات (یکبار) و شهرخودرو ایران (دو بار) به پیروزی رسید، در دو مسابقه هم با شباب الاهلی و الهلال عربستان به نتیجه تساوی رسید و سپس پیش از لغو نتایج الهلال، به این تیم باخت. 

از طرف دیگر پرسپولیس ایران هم آرزوی ادامه موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا را دارد بعد از آنکه تیم السد قطر را با یک گل دیرهنگام در آخرین دقایق سرنگون و حذف کرد. پرسپولیس دو بار تیم التعاون عربستان و یک بار تیم الشارجه امارات را شکست داد؛ دو بار به الدحیل قطر باخت و یک بار هم با الشارجه به تساوی رسید و به عنوان صدرنشین صعود کرد. 

بازی دو تیم فراتر از انتظار خواهد بود چرا که جاه طلبی زیادی برای رسیدن به دورترین نقطه ممکن در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را دارند.»

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال پاختاکور لیگ قهرمانان فوتبال آسیا