سایت یونانی خبر داد؛ المپیاکوس به دنبال علیرضا بیرانوند است

سایت یونانی Onsports از تمایل المپیاکوس یونان برای به خدمت گرفتن علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس خبر داده است....

سایت یونانی Onsports از تمایل المپیاکوس یونان برای به خدمت گرفتن علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس خبر داده است.

یک سایت یونانی اعلام کرد باشگاه المپیاکوس یونان به دنبال جذب علیرضا بیرانوند از پرسپولیس است؛ دروازه‌بان تیمی که «تاکیس لمونیس» احتمالا سرمربی آن شود.

به گزارش مدال، علیرضا بیرانوند که تا سال ۱۴۰۰ با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد، همچنان مورد توجه چند تیم خارجی است و برای فصل بعد هم پیشنهاداتی را دریافت کرده است.

سایت «onsports» یونان اعلام کرد باشگاه المپیاکوس یونان خواهان به خدمت گرفتن بیرانوند است و اقداماتش را برای جذب این دروازه بان ملی پوش پرسپولیس آغاز کرده است.

این سایت نوشت: «بیرانوند دروازه بان همان تیمی است که تاکیس لمونیس (سرمربی سابق المپیاکوس) تصمیم گرفته هدایتش را بر عهده بگیرد.»

سایت onsports همچنین تصاویر و فیلم هایی از عملکرد درخشان علیرضا بیرانوند در باشگاه پرسپولیس و تیم ملی را منتشر و از وی به عنوان دیوار تیم ملی ایران یاد کرده است.

اخبار مرتبط:
سایه سنگین سکوت بر سر پرسپولیس؛ کالدرون آماده امضا، تاکیس منتظر پاسخ
باشگاه پرسپولیس بندهای عجیب قراردادهای بازیکنان را حذف کرد

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند جدایی بیرانوند نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات تابستانی