سایت HICT: علیرضا جهانبخش گزینه خوبی برای خط حمله وست‌هم یونایتد خواهد بود

باشگاه وست هم یونایتد در فصل نقل و انتقالات تا حدودی ضعف خط حمله خود را با جذب یارمولنکو پوشش داده اما با مصدومیت لانزینی به نظر می رسد پیگرینی باز هم به دنبال یک عنصر خط حمله می گردد ......

 باشگاه وست هم یونایتد در فصل نقل و انتقالات تا حدودی ضعف خط حمله خود را با جذب یارمولنکو پوشش داده اما با مصدومیت لانزینی به نظر می رسد پیگرینی باز هم به دنبال یک عنصر خط حمله می گردد. سایت انگلیسی جهانبخش را برای پر کردن این خلا مناسب می داند.

به گزارش مدال و به نقل از HITC ، مانوئل پیگرینی، سرمربی باشگاه وست هم جذب بازیکنان جدید را برای بازسازی تیم آغاز کرده و هواداران بی صبرانه منتظرند تا وعده مدیران این تیم مبنی بر کسب سهمیه اروپایی محقق شود.

علیرغم عقد قرارداد با آندری یارمولنکو ، پیگرینی قصد دارد باز هم خط حمله خود را تقویت کند زیرا مانوئل لانزینی باید یک دوره مصدومیت طولانی مدت را پشت سر بگذارد.

با این ذهنیت مسئولان وست هم بهتر است جذب علیرضا جهانبخش را در دستور کار خود قرار دهند.

مهاجم 24 ساله آلکمار فصل فوق العاده ای را با 22 گل و 14 پاس گل در لیگ برتر هلند پشت سر گذاشت. جهانبخش یک وینگر راست است اما بنا به ضرورت می تواند در هر نقطه ای از خط حمله به کار گرفته شود. او مالکیت توپ بالایی دارد و یک تمام کننده قهار است.

حضور جهانبخش در کنار آندری یارمولنکو و همچنین فیلیپه اندرسون که در آستانه عقد قرارداد با وست هم قرار دارد می تواند نویدبخش یکی از بهترین خطوط حمله لیگ برتر انگلستان باشد.

تگ ها


اخبار روز علیرضا جهانبخش فوتبال