سایه بلاتکلیفی از هر سو روی سر پرسپولیس

در حالی که کمتر از یک روز به آغاز فصل جدید لیگ برتر باقی مانده هنوز مشخص نیست هواداران فوتبال باید از چه طریقی اقدام به تهیه بلیط برای تماشای دیدارهای لیگ برتر بکنند....

سایه بلاتکلیفی از هر سو روی سر پرسپولیس

به گزارش خبرنگار مدال، این هم از دسته گل‌های جدید. فصلی که نکوست از بهارش پیداست.

 از شروعش؛ از تغییرات مدیریتی و کناره‌گیری عن‌قریب عرب و حتی برخی اعضای هیات مدیره گرفته تا عدم برگزاری جشن قهرمانی لیگ و حذفی و اهدای سوپرجام یا برگزاری مراسم رونمایی از لباس تیم قهرمان و انتخاب طرحی از میان طرح‌های لباس آماده و مهم‌تر از همه این‌ها بلیط‌فروشی و سرگردانی محض هواداران یک روز قبل از شروع بازی افتتاحیه لیگ. 

بله، به شرکت ریحان فیلم تعهد هفت میلیاردی برای بلیط‌فروشی داده شده و بعد عرضه بلیط به شرکت توسعه و تجهیز واگذار شده. از سویی هنوز امکان استفاده از طبقه دوم آزادی مهیا نیست و مهم‌تر از همه اینکه نحوه بليط‌فروشي نه از سوي سازمان ليگ و نه از سوي باشگاه اعلام نشده است. قرار است شرکت توسعه و تجهیز بلیط ها را عرضه کند اما هنوز گفته نشده که چگونه هواداران پرسپولیس می‌توانند بلیط را تهیه کنند. در این راستا فقط مصاحبه و اطلاعیه است که درباره لزوم برخورداری از کارت ملی برای ورود به استادیوم را می‌خوانیم و بس و دریغ از ذره‌ای اطلاع‌رسانی. 

.. و به همین راحتی اگر هواداران پرسپولیس هشیار نباشند تیم  پرسپولیس از نعمت حضور بسیاری از هوادارانش محروم خواهد شد؛ آن هم در افتتاحیه لیگ و دیداری که به واسطه قرعه دشوار در شروع لیگ و شش هفته ابتدایی برد آن برای سرخ‌ها حکم نان واجب‌تر از شب را دارد. 

حالا انحلال کانون هوادران باشگاه و بلاتکلیفی محض روی سکوها یا  اینکه بازیکن کلیدی تیم در آستانه شروع لیگ جراحی و مهم ترین بازی‌ها را ازدست می‌دهد و محل تمرینات تیم مدام تغییر می‌کند موجب ناراحتی کالدرون شده و  صدای مربی در می‌آید که قرار بوده دو خارجی بگیریم و بودجه ما برای جذب بازیکن خارجی محدود است. 

لیگ نوزدهم بعد از کلی تاخیر و اما و اما شروع می‌شود و هنوز تکلیف سوپرجام قبلی را باید در سوئیس و امضا و آرا قاضی cas جست‌وجو کرد و  سوپرجام این فصل هم هنوز مشخص نیست چه زمانی و چگونه به تیم قهرمان اهدا می شود و صرفا به یک مکاتبه بسنده شده است . 

عجب فوتبالی داریم ما و عجب حکایتی دارد این پرسپولیس. اینها حقایق تلخی است که پشت پرده‌هایی نیز دارد.

 

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس تسویه حساب گرفت/ سرخ‌ها با بازیکنان جدید مقابل پارس جنوبی
ترکیب احتمالی پرسپولیس‌‌‌‌‌ مقابل پارس جنوبی جم

تگ ها


پرسپولیس اخبار پرسپولیس حواشی پرسپولیس مدیریت پرسپولیس تماشاگران پرسپولیس حسین قدوسی پارس جنوبی جم پرسپولیس پرسپولیس-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال