سایپا از دادگاه CAS چه می‌خواهد؟

جلسه نخست برای دعوی حقوقی سایپا، پیکان و فدراسیون فوتبال این هفته برتر می‌شود....

به گزارش "ورزش سه"، مهرداد سراجی مدیرعامل باشگاه سایپا درخصوص برگزاری جلسه دادگاه عالی می‌گوید: ما اولین جلسه دادگاه بین المللی ورزش را داریم، اولین جلسه روز جمعه به صورت ویدیو کنفرانسی با داور و قاضی پرونده و طرفین دعوا برگزار می‌شود. ساعت ۱۱ به وقت تهران خواهد بود و امیدواریم نتایج آنچنان باشد که حق سایپا که مورد تضییع قرار گرفته، به این باشگاه برگردد.

او در پاسخ به این سوال که انتظار سایپا از نتیجه دادگاه چیست، توضیح داد: اینکه پس از اعلام رای دادگاه عالی سازمان لیگ چه تصمیمی می‌گیرد، مطلبی است که باید بعد از آن بپردازیم اما من به عنوان مدیرعامل سایپا وظیفه دارد حق تضییع شده سایپا را برگردانیم. یک کار کارشناسی حقوقی کردیم و وقت گذاشتیم و وظیفه من به عنوان مدیرعامل سایپا این است که حقوق از دست رفته این باشگاه را در محاکم قانونی، طرح کنیم. اینکه پس از حکم چه تصمیمی گرفته خواهد شد به آینده مربوط است.

این شکایت پس از آن مطرح می‌شود که به اعتقاد باشگاه سایپا، فدراسیون فوتبال در ماجرای بازی تیمهای پیکان و سایپا، حکم ناعادلانه‌ای را درباره نتیجه بازی داده بود.

در آن مسابقه پیکان از یک تعویض اضافه استفاده کرد که البته این بازیکن تنها چند دقیقه در زمین حضور داشت و بدون لمس توپ، بازی را به پایان رساند.

تگ ها


سایپا