سایپا به دنبال تثبیت چهارمی

سایپا بعد از کسب دو برد متوالی مقابل تراکتورسازی و پدیده حالا با رویای کسب سومین برد متوالی مقابل پارس جنوبی به شهر جم می رود ......

سایپا بعد از کسب دو برد متوالی مقابل تراکتورسازی و پدیده حالا با رویای کسب سومین برد متوالی مقابل پارس جنوبی به شهر جم می رود. شاگردان دایی پیش از این بین هفته های دوم تا چهارم با برتری مقابل صنعت نفت، استقلال خوزستان و استقلال کسب 3 برد متوالی را تجربه کرده بودند.
مهدی ترابی که این هفته به گلزن اول نارنجی پوشان تبدیل شده به تنهایی موفق به کسب 6 امتیاز برای تیمش شده است. او زننده هر 2 گل تیمش مقابل تراکتورسازی بود و بعد از آن هم با تک گل 3 امتیازی اش شکست دیگری را به پدیده تحمیل کرد. این در حالی است که دایی بعد از موافقت با جدایی محمد عباس زاده، با جذب مهاجمانی مثل آلویس نانگ و آرمان رمضانی سعی در تقویت خط حمله خود داشته است.
ضمن اینکه در دیدار این هفته علی قلی زاده می تواند بعد از یک هفته دوری از ترکیب تیمش به میدان برود.
سایپا به لطف 2 برد متوالی خود با 34 امتیاز در رده چهارم قرار دارد و پارس جنوبی جم را با 33 امتیاز در تعقیب خود می بیند. شاگردان دایی در صورت برتری در بازی روز جمعه می توانند چهارمی خود را تثبیت کرده و در هفته های آینده امیدوار به آزمایش بخت خود برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا باشند.

تگ ها


اخبار روز سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال