سایپا؛ لیگ یک یا برتر؟ منتظر بمانید

از آنجایی که بازی های لیگ یک از اوایل مهر ماه شروع می شود تیم سایپا باید تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در این بازی ها آغاز کند اما هنوز تکلیف کادر فنی این تیم مشخص نشده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، البته به بازیکنان این تیم و هم چنین برخی از اعضای کادر فنی گفته اند ظرف دو سه روز آینده در دسترس باشند چرا که باشگاه در تلاش است برای شروع دور جدید تمرینات برنامه ریزی کند و این بدین معنی است که تکلیف کادر فنی تیم هم ظرف دو سه روز آینده مشخص خواهد شد. 

سایپا در لیگ برتر یا لیگ یک؟ در هفته های اخیر بحث خرید امتیاز هوادار از سوی باشگاه سایپا مطرح شد اما واقعیت این است که این باشگاه توسط سهامی عام اداره می شود و در مصوبه ردیف بودجه این تیم در فصل پیش رو برای خرید امتیاز برنامه ریزی نشده است؟ آیا مجمع سهامداران برای خرید امتیاز موافقت خواهند کرد؟ نکته مهم دیگر اینکه سایپا به رای صادره از سوی کمیته استیناف در خصوص پرونده دیدار با پیکان شکایت کرده است و منتظر اعلام رای از سوی دادگاه بین المللی ورزش است. پس عقلانی این است که سایپا منتظر رای بماند چرا که اگر رای نهایی به سود سایپا باشد آنوقت خرید امتیاز تیم هوادار توجیه پذیر نیست. در نهایت به نظر می رسد سایپا در روزهای آینده با انتخاب سرمربی و هم چنین شروع تمرینات منتظر رای دادگاه بین المللی ورزش می ماند. شاید هم این تیم مطمئن است که رای نهایی در خصوص این پرونده به سود آنهاست که هنوز تمرینات آماده سازی را آغاز نکرده است. به این خاطر که لیگ برتر از ۲۷ مهر آغاز می شود و سایپا فرصت کافی برای آماده سازی در اختیار دارد به خصوص که می گوید بیشتر بازیکنان فصل گذشته اش را حفظ کرده است.

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال