سایپا 0 - 1 تراکتور/ یک برد اقتصادی دیگر برای یاران دنیزلی

تراکتور در روزی که میهمان سایپا بود موفق شد این تیم را با یک بر صفر شکست دهد و مجموع امتیازات خود در فصل جدید لیگ برتر را به عدد 11 برساند....

سایپا 0 - 1 تراکتور/ یک برد اقتصادی دیگر برای یاران دنیزلی

به گزارش خبرنگار مدال، تراکتور در دیداری از هفته پنجم لیگ برتر در روزی که میهمان سایپا بود موفق شد این تیم را با حساب یک بر صفر شکست دهد.

این بازی در حالی آغاز شد که تراکتور به دلیل مصدومیت محمدرضا خانزاده این بازیکن را در اختیار نداشت تا با نظر دنیزلی، رضا اسدی هافبک موفق این روزهای این تیم یک خط عقب‌تر و در پست مدافع میانی به میدان برود و اکبر ایمانی بار دیگر به ترکیب این تیم بازگردد. دنیزلی همچنین دژاگه را در این بازی نیمکت‌نشین کرد و از انصاری و فورچونه به طور همزمان در ترکیب این تیم بهره برد. سایپا نیز با تغییراتی نسبت به هفته گذشته بازی را آغاز کرد و بازیکنانی چون گوهری، شریعتی، غلامعلی‌بیگی، مهری و جعفری در ترکیب این تیم جایگزین بازیکنانی چون فلاح‌زاده، لطفی، شریفی، حسین‎‌زاده و رمضانی شده بودند.

تراکتور بازی را بهتر آغاز کرد و کنترل توپ و میدان را در اختیار داشت. روی یک پرتاب بلند و در شلوغی محوطه جریمه سایپا، شاگردان دنیزلی توسط فورچونه به گل رسیدند و پس از این گل با حضور پرتعداد در خط میانی کنترل بازی را در اختیار گرفتند. بازی با همین روند در نیمه نخست به پایان رسید و سایپا از نیمه دوم و با اضافه شدن بازیکنان تهاجمی به ترکیب این تیم رویکرد تهاجمی‌تری اتخاذ کرد با این حال حملات نارنجی‌پوشان سودی نداشت و حملات این تیم با بی‌دقتی بازیکنان و درخشش مظاهری خنثی شد تا تراکتور موفق شود سومین پیروزی یک بر صفر خود را در فصل جاری کسب کند.

با این پیروزی تراکتور 11 امتیازی شد و سایپا 7 امتیازی باقی ماند.

اخبار مرتبط:
حواشی لحظه‌به‌لحظه دیدار سایپا - تراکتور

خلاصه بازی سایپا 0 - 1 تراکتور/ ویدیو

تگ ها


تراکتور اخبار تراکتور سایپا سایپا تراکتور هفته پنجم لیگ نوزدهم هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران هفته پنجم لیگ برتر لیگ برتر ایران سایپا تراکتور سایپا-تراکتور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال