سباستین سوریا همبازی مهردادمحمدی در العربی

سایت استادالدوحه نوشت توافق برای انتقال سباستین سوریا مهاجم تیم ملی قطر برای پیوستن به العربی ظرف ساعت آینده انجام می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم العربی قطر که روز گذشته مهرداد محمدی مهاجم ملی پوش و ایرانی را به خدمت گرفت قصد دارد با یک خرید پر سرو  صدای دیگر خط حمله اش را تقویت کند. 


براساس گزارش سایت قطری مدیران العربی پس از توافق در کلیه شرایط مربوط به قرارداد قصد دارند شرایط انتقال نهایی این بازیکن را برای حضور در تیم و مسابقه هفته آینده تیم برابر الخور آماده کنند.


سوریا ۳۶ ساله که اصلیتی اروگوئه ای دارد از سال ۲۰۰۶  در تیم زیر ۲۳ سال قطر بازی کرد و سپس یکی از مهره های اصلی تیم ملی این کشور در حد فاصل سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۷ و به مدت ده سال بود. او که همبازی مهرداد محمدی مهاجم تیم ملی ایران در العربی قطر می شود در حالی از الریان جدا شد که از سال ۲۰۱۵ در این تیم توپ می زد. 


سوریا سابقه بازی در الغرافه، القطر و لخویا را هم دارد  و در فصل ۲۰۱۲-۲۰۱۳ آقای گل رقابت های باشگاهی قطر شد. این مهاجم در طول دوران حضورش در کشور بازی های رودرو با تیم ملی ایران و در رده های باشگاهی با تیم های ایرانی داشته است و گلزنی هم کرده است.

تگ ها


العربی قطر فوتبال