Banner

سبایوس-آرسنال در لحظه آخر منتفی می‌شود؟

اگر چه برخی از رسانه‌های دنیا انتقال دنی سبایوس به آرسنال را قطعی می‌دانند اما واقعیت امر این است که امکان منتفی شدن این انتقال در لحظات آخر وجود دارد....

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که رسانه‌هایی مانند «ال‌موندو دپورتیوو» اسپانیا و «دیلی‌میل» انگلیس به نقل از «AS» مدعی شدند که باشگاه آرسنال یک گام تا جذب «دنی سبایوس» فاصله دارد اما این خبر تنها گوشه‌ای از واقعیت است و تمام ماجرا نیست چرا که آرسنال رقیب‌های مانند تاتنهام و میلان را در کنار خود می‌بیند، باشگاه‌هایی که حاضر هستند مبلغ بیشتری برای جذب هافبک رئال مادرید پرداخت کنند.

رئال مادرید تاکنون نزدیک به 300 میلیون یورو در بازار نقل‌وانتقالات هزینه کرده و برای خریدهای بیشتر و البته رعایت قوانین مالی نیاز به فروش بازیکن نیاز دارد و به همین دلیل برای موافقت با انتقال سبایوس، حداقل 50 میلیون یورو می‌خواهد. البته با توجه به اینکه سبایوس تنها 22 سال سن دارد، مسئولان رئال مادرید انتقال قرضی او را نیز گزینه قابل قبولی می‌دانند.

سبایوس که تابستان با تیم زیر 21 ساله‌های اسپانیا، جام قهرمانی اروپا را بالای سر برده، اکنون در تعطیلات به سر می‌برد اما باشگاه رئال مادرید به صورت جدی در حال بررسی پیشنهادات او است. جالب اینکه در حال حاضر پیشنهاد تاتنهام جذاب‌تر از پیشنهاد آرسنال بوده چرا که اسپرز پیشنهاد خرید قطعی با درج بند بازخرید را به رئالی‌ها ارائه کرده‌اند. کهکشانی‌ها که یک بار به همین شیوه «آلوارو موراتا» را به باشگاه یوونتوس فروخته بودند، از چنین پیشنهادی استقبال کرده و در حال بررسی بیشتر آن هستند. ضمن اینکه باشگاه میلان نیز رقمی بالاتر از توپچی‌های لندن را به مادریدی‌ها پیشنهاد کرده‌اند و به همین دلیل اصلاً بعید نیست که انتقال سبایوس به آرسنال در لحظه آخر منتفی شود.

سبایوس در سال 2017 با 16 میلیون یورو از باشگاه «رئال بتیس» به «رئال مادرید» پیوست اما تنها در 17 بازی در لالیگا و 2 بازی در لیگ قهرمانان اروپا از ابتدا به میدان رفت و اغلب یک نیمکت‌نشین بود.

بیشتر بخوانید:

دنی سبایوس در آستانه پیوستن به آرسنال

تگ ها


سبایوس آرسنال سبایوس میلان سبایوس تاتنهام توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل انتقالات سری آ دنی سبایوس تاتنهام آرسنال رئال مادرید آث میلان لالیگا لیگ برتر سری آ فوتبال