سبایوس: به خاطر خوزه آنتونیو ریس به آرسنال آمدم

دنی سبایوس ستاره جدید آرسنال، خوزه آنتونیو ریس فقید را عاملی کلیدی در انتقالش به جمع توپچی‌ها می‌داند...

هافبک جدید آرسنال در مورد انتقال به این تیم صحبت کرد.

به گزارش مدال، دنی سبایوس دیروز و با قراردادی قرضی از رئال مادرید راهی آرسنال شد تا تجربه بازی کردن در لیگ برتر را به دوران ورزشی خود اضافه کند. دنی سبایوس مدعی شد خوزه آنتونیو ریس، ستاره سابق و فقید آرسنال نقش مهمی در انتقال وی به لندن داشته است.

دنی سبایوس گفت: "آرسنال همیشه نگاهی دقیق به دوران حرفه ای من داشته است، اما در پایان همه بازیکنان باید تصمیم بگیرند. آرسنال یک باشگاه تاریخی است که من همیشه آن را دنبال می‌کردم و خوزه آنتونیو ریس همشهری من در این تیم بازی می‌کرد. ریس در این باشگاه تاریخ سازی کرده و عنوان قهرمانی لیگ را به دست آورد، پس پیوستن به آرسنال گام مهمی در زندگی حرفه‌ای من بوده است.

من قبل از انتقال به آرسنال با پدرم صحبت کردم و او به من گفت که نباید در مورد این پیشنهاد دو بار فکر کرد زیرا آرسنال یک باشگاه فوق‌العاده است و ریس نیز دوران درخشانی در این تیم داشته است.

وقتی امروز به زمین تمرین آمدم، تصویری از ریس را دیدم و این موضوع واقعا من را ناراحت کرد زیرا ریس اسطوره دوران کودکی من بود. انتقال به تیمی مانند آرسنال که نام بزرگی برای خود دست و پا کرده یک قدم بزرگ برای است و امیدوارم این باشگاه بزرگتر از این هم بشود."

اخبار مرتبط:

نقل و انتقالات اروپا؛ دنی سبایوس به آرسنال پیوست

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان توپچی‌ها ستاره اسپانیایی دنی سبایوس آرسنال رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال