سبایوس: هدف من بازگشت به سانتیاگو برنابئو است

سبایوس ستاره اسپانیایی که به صورت قرضی از رئال مادرید به آرسنال پیوسته، قصد ندارد بعد از پایان فصل&#۱۶۰;۲۰۲۱-۲۰۲۰ در این تیم بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دنی سبایوس، بازیکن اسپانیایی آرسنال، تمدید قرارداد و ادامه حضور در امارات استادیوم را رد کرد. قرارداد او که به صورت قرضی از رئال مادرید به آرسنال آمده، تابستان به پایان می‌رسد.

سبایوس در تابستان ۲۰۱۹ به صورت قرضی و برای یک فصل از مادرید به آرسنال پیوست و در ۳۷ مسابقه در تمام رقابت‌ها برای توپچی‌ها به میدان رفت. آنها در لیگ برتر هشتم شدند و با چهاردهمین قهرمانی در FA Cup رکورد خود را بهبود بخشیدند.

او پیش از تمدید قراردادش با آرسنال برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ برای مدت کوتاهی به مادرید بازگشت و از آن پس همیشه نقشی کلیدی در برنامه‌های میکل آرتتا، مربی آرسنال، داشته است.

بازیکنان آرتتا پس از شروعی ضعیف، حالا به نظر می‌رسد که ورق را برگردانده‌اند و این مربی جوان در اولین گام‌های پروژه بلندمدتش برای توپچی‌هاست.

هر چند به نظر می‌رسد سبایوس قرار نیست شاهد شروع عصر جدید آرسنال با آرتتا باشد، چرا که او همچنان به دنبال رویای موفقیت در سانتیاگو برنابئو است.

سبایوس در رابطه با تمدید قرارداد با آرسنال و موقعیت فعلی‌اش در تیم گفت: "برای سومین سال بازیکن قرضی باشم؟ نه. هدف من بازگشت به رئال مادرید و تبدیل شدن به بازیکنی مهم در بهترین باشگاه جهان است. هر چند باور دارم که روزی به اینجا باز می‌گردم تا محبتی که هواداران به من نشان دادند را پاسخ دهم.

میکل آرتتا مربی است که با من هماهنگی زیادی دارد. او در همین پستی که من الان بازی می کنم بازی می‌کرده و دوست دارد وقتی ما توپ‌ربایی می‌کنیم رو به جلو بازی کنیم.

لیگ برتر از نظر تاکتیکی کمی عقب است اما بیشتر قدرتی و فیزیکی است. موقعیت شماره هشت در زمین، برای من ایده‌آل‌ترین موقعیت است."

بیشتر بخوانید:

بمب خبری؛ دو فوق ستاره رئال و بارسا هم تیمی می شوند

اولین خرید بزرگ رئال مادرید قطعی شد

 

 

تگ ها


دنی سبایوس فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال