سبقت ده‌گله زهرا قنبری به سوی کفش طلا

ستاره باتجربه خط حمله خاتون بم با درخشش در مقابل ملی‌پوشان شهرکرد خود را یکه‌تاز جدول برترین گلزنان لیگ فوتبال زنان کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تا بیش از آغاز هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال زنان، رقابت جذاب و نزدیکی میان ستارگان فوتبال زنان ایران برای رسیدن به‌عنوان خانم گلی وجود داشت اما به یک‌باره زهرا قنبری با درخشش چشمگیر خود در بم مقابل ملی‌پوشان، حساب خود را از دیگر رقبا جدا کرد و به صدر جدول گلزنان بازگشت تا کاندیدای نخست رسیدن به خانم گلی باشد.

در حالی‌که هنوز ۴ هفته به پایان نیم‌فصل نخست بازی‌ها باقی‌مانده، ستاره باتجربه و ۳۰ ساله خاتون بم با ثبت ۱۰ گل مقابل ملی‌پوشان بر شمار ۱۱ گل قبلی خود افزود و با ۲۱ گل زده صدرنشینی جدول گلزنان لیگ فوتبال زنان را به‌دست آورد و توانست رکورد برترین گلزن تاریخ لیگ فوتبال زنان را هم که در سیطره خود بوده، بهبود بخشد.

بعد از قنبری ۲۱ گله، هاجر دباغی ستاره جوان خط حمله سپاهان حضور دارد که این هفته در دربی اصفهان ناکام در گلزنی بود و ۱۲ گله در جدول رقابت‌ها باقی ماند و امیدوار است در هفته‌های آینده بتواند صدر جدول گلزنان را بار دیگر از قنبری پس بگیرد؛ به مانند اتفاقی که در هفته‌های نخست فصل رخ داد.

مونا حمودی وینگر سرعتی خاتون بم با هت‌تریکی که مقابل ملی‌پوشان شهرکرد داشت، شمار گل‌هایش را به عدد ۱۱ رساند تا سومین گلزن برتر فصل شود؛ بعد از این بازیکن هم نام نگین زندی پدیده جوان خاتون بم به‌چشم می‌خورد که ۹ گله است و در کنار افسانه چترنور مهاجم شهرداری سیرجان در جایگاه چهارم قرار دارد.

باید دید در ادامه فصل رقابت خانم گلی میان مدعیان چگونه دنبال می‌شود و سرانجام کفش طلای لیگ فوتبال زنان در فصل ۱۴۰۰-۱۴۰۱ به کدام بازیکن خواهد رسید.

تگ ها


فوتبال بانوان فوتبال ایران فوتبال