سبقت یوونتوس از رقبا برای جذب پدیده گلزن بنفیکا

یوونتوس به شدت به دنبال یک مهاجم گلزن است...

یوونتوس به شدت به دنبال یک مهاجم گلزن است

سران یووه خود را برای یک پیشنهاد هنگفت برای ژائو فلیکس آماده می‌کنند.

به گزارش مدال، درخشش ادامه‌دار ژائو فلیکس، ستاره ۱۹ ساله بنفیکا، جدایی وی از تیم پرتغالی در تابستان آینده را اجتناب ناپذیر می کند. فلیکس که هفته گذشته در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در برابر اینتراخت فرانکفورت هت تریک کرد، مشتریان زیادی را به خود می بیند و تیم های بزرگ اروپایی وضعیت وی را زیرنظر دارند.

به گزارش متئو مورتو از اسکای ایتالیا، یوونتوس در مقایسه با سایر رقبا از شانس بیشتری برای به خدمت گرفتن ژائو فلیکس برخوردار است. رئال مادرید با فلورنتینو پرز، رابطه زیادی با بنفیکا نداشته است. بارسلونا برای جدی شدن باید اول یک ستاره بفروشد و منچستریونایتد و منچسترسیتی با وجود علاقه، از تیم ایتالیایی عقب افتاده اند. بندِ آزادسازی ژائو فلیکس، ۱۲۰ میلیون یورو است که مبلغ بسیار بالایی به نظر می رسد. بنفیکا می خواهد این بند را به ۲۰۰ میلیون یورو برساند اما ژرژ مندس، مدیربرنامه بازیکن مخالفت کرده است. آینده، همین حالا رقم می خورد و ژائو می تواند در کنار اسطوره فوتبالیِ بازیکنان پرتغالی یعنی کریستیانو رونالدو بازی کند.

یوونتوس در حال حاضر رابطه بسیار خوبی با ژرژ مندس دارد و ۲ موکل وی یعنی کریستیانو رونالدو و ژائو کانسلو در ترکیب اصلی بیانکونری حضور دارند. ژائو فلیکس می تواند جانشینی برای پائولو دیبالا در تورین باشد که سران یوونتوس به فکر فروش وی افتاده اند.