ستاره آرسنال در وضعیتی که هرگز ندیده بودید(عکس)

تصاویری جنجالی از الکساندر لاکازت، ستاره فرانسوی آرسنال، منتشر شد که او را در حال انجام کاری عجیب و غیرقابل انتظار نشان می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه دیلی استار انگلیس تصاویری از ستاره فرانسوی آرسنال یعنی الکساندر لاکازت منتشر کرده که این بازیکن را در حال مصرف دی نیتروژن مونوکسید که به گاز خنده شهرت دارد، نشان می دهد.

این گاز که برای بیهوشی و حتی تقویت خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرد، در دوز پایین حس سرخوشی و توهم ایجاد می‌کند و مصرف آن به شدت در بریتانیا رواج پیدا کرده است.

در پس زمینه ویدئویی منتشر شده موسیقی رپ فرانسوی شنیده می شود که یکی از علایق شخصی لاکازت نیز محسوب می شود. او با حالتی عجیب و آرامشی جالب توجه روی مبل نشسته است.

بر اساس این افشاگری دیلی استار مهاجم ۲۸ ساله آرسنال این ویدیوها را با مضمون "در خانه و در حال استنشاق بالن" برای دوستان خود ارسال کرده است.

با این حال باشگاه آرسنال هنوز اظهار نظری در این باره انجام نداده است. بازیکنان آرسنال حدود ۱۸ ماه پیش نیز چنین اقدامی را انجام داده بودند که الکساندر لاکازت نیز در متن آن قرار داشت. بعد از آن اتفاق هشدارهای جدی به آنها در رابطه با عدم ادامه این کار داده شده بود اما لاکازت حالا بار دیگر چنین خطایی را مرتکب شده است.

یکی دیگر از کاربردهای این استفاده عنوان مسکن برای دندانپزشکی است و می تواند منجر به کمبود اکسیژن و حتی در برخی موارد کشته شدن فرد مصرف کننده شود. در اختیار داشتن آن امری غیر قانونی برای انگلیسی‌ها به حساب نمی آید اما با این حال مصرف آن برای افراد زیر ۱۸ سال مجاز نیست.

تگ ها


آرسنال