ستاره آرسنال و خرید سهام باشگاه عجیب انگلیسی

هکتور بیرین به یکی از سهامداران باشگاه لیگ دویی فارست گرین راورز تبدیل شد....

به گزارش "ورزش سه"، فارست گرین راورز در سال ۲۰۱۵ به اولین باشگاه کاملا وگان(گیاه خوار) تبدیل شد. بیرین که خودش هم یک گیاهخوار است، تلاش می کند تا مانع تغییرات اقلیمی زمین شود. بیرین پس از شروع مجدد مسابقات لیگ برتر متعهد شده بود بابت هر برد تیمش، ۳ هزار درخت بکارد.

این بازیکن اسپانیایی علاقه زیادی به تغییرات اقلیمی و رفتار محافظه کارانه در قبال کره زمین دارد و فلسفه این باشگاه او را جذب کرده است. 

بیرین پس از خرید سهام باشگاه فارست گرین راورز گفت:« وقتی اولین بار متوجه این موقعیت شدم که می‌توانم سهمی در فارست گرین روورز داشته باشم، بسیار هیجان زده شدم. مهم است که در مسائلی سرمایه گذاری کنم که به آنها علاقه دارم. این باشگاه به سایر باشگاه‌ها ثابت کرده که می‌توان با این شیوه پیش رفت.

مردم در سراسر دنیا به فوتبال علاقه دارند بنابراین هیچ صنعتی بهتر از این برای تبلیغ پایداری اقلیمی وجود ندارد و کاری که ما به عنوان حامیان فوتبال می‌توانیم انجام دهیم این است که آگاهی محیطی بیشتری داشته باشیم. من سه سال پیش گیاه‌خوار شدم و اول فقط می‌خواستم بدنم را سم زدایی کنم و پس از یک ماه احساس قدرت بیشتری داشتم و دیگر با مشکل مصدومیت روبرو نبودم.»

تگ ها


هکتور بیرین آرسنال